Oferta pracy

Kierownik ds. Marketingu Kategorii

Lisner Poznań sp. z o.o. sp.k.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i realizowanie strategii rozwoju kategorii oraz podległego portfolio produktowego

  • Odpowiadanie za rozumienie roli marki w życiu konsumenta oraz tworzenie angażujące doświadczenia z marką

  • Kształtowanie oferty produktów marek własnych dystrybutorów

  • Planowanie i koordynowanie procesu wprowadzania nowych produktów na rynek

  • Aktywne współpracowanie z innymi działami, w szczególności z działem sprzedaży, planowania oraz R&D

  • Aktywne zarządzanie portfolio marki

  • Współpracowanie z partnerami zewnętrznymi (agencje packagingowe, reklamowe oraz badań rynkowych)

  • Monitorowanie, analizowanie i ocenianie danych handlowych oraz otoczenia rynkowego

  • Zarządzanie podległym zespołem zapewniając mu rozwój oraz wysoką motywację

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu marketingu/zarządzania

  • Minimum 6 lat doświadczenia w międzynarodowej firmie FMCG (produkty spożywcze).

  • Minimum 5 lat doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu kompleksowych projektów marketingowych (zarządzanie budżetem, P&L marki oraz zespołem)

  • Praktyczna umiejętność pracy z danymi AC Nielsen

  • Bardzo dobrej znajomości MS Office (Excel, PowerPoint, Word)

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Wysoka świadomość biznesowa, wyczucie rynku oraz panujących trendów

  • Doskonała orientacja w zakresie nowych mediów oraz aktywacji angażujących konsumenta popartych wynikami

  • Komunikatywność i otwartość

  • Wysokie umiejętności analityczne

  • Kreatywność w myśleniu oraz nastawienie na szukanie rozwiązań

  • Proaktywność w podejmowaniu wyzwań

  • Umiejętność samodzielnej pracy oraz silnego nastawienia na realizację celów

To oferujemy

  • Praca z nami nigdy nie jest nudna i monotonna

  • Jesteśmy zgranym zespołem, pracujemy w przyjaznej atmosferze

  • Onboarding (w którego skład wchodzi: szkolenie produktowe, wizyta do zakładzie produkcyjnym oraz szkolenia)

  • Szkolenia w trakcie pracy pomagające w rozwoju zawodowym i osobistym

  • Program poleceń pracowniczych - poleć do pracy i zyskaj 2.000 PLN

  • Pakiet benefitów: opieka medyczna w LuxMed - w tym coroczne szczepienia przeciw grypie, karta sportowa oraz ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Świąteczne świadczenia pieniężne

  • Samochód służbowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • bonusy na święta

W Polsce istniejemy od 1991 roku będąc niekwestionowanym liderem wśród firm produkujących przetwory rybne, sałatki, pasty i dania gotowe. Lisner to zarówno wieloletnia tradycja, jak i innowacyjne technologie - takie połączenie gwarantuje produkty najwyższej jakości i zadowolenie naszych klientów.

Zobacz jak to robimy! www.lisner.pl/kariera/

Przewiń do profilu firmy