Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik ds. Marketingu

  • Łuków, lubelskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 18.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukuje osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łuków

    Zakres obowiązków:

    • Wdrażanie i czynny udział w kreowaniu strategii marketingowej
    • Planowanie długoterminowego budżetu marketingowego oraz monitorowanie jego wykorzystania
    • Planowanie i realizacja działań marketingowych
    • Analiza rynku dla określania szans i kierunku rozwoju
    • Koordynowanie projektów na styku marketingu i sprzedaży
    • Współpraca przy działaniach związanych z automatyzacją marketingu
    • Zarządzanie pracą zespołu oraz rozwijanie podległych pracowników
    • Odpowiedzialność za kreację i wykonanie spotów reklamowych, opracowań graficznych kształtujących wizerunek firmy
    • Nadzór nad przygotowaniem materiałów reklamowo-promocyjnych: katalogi, ulotki reklamowe, foldery
    • Organizacja Targów oraz innych wydarzeń związanych z działalnością firmy

    Wymagania:

    • Wiedza i doświadczenie w zarządzaniu zespołem w zakresie marketingu
    • Zdolności analityczne
    • Łatwość budowania efektywnych relacji biznesowych
    • Umiejętność prowadzenia i realizacji kilku projektów jednocześnie
    • Wykształcenie wyższe
    • Język angielski na poziomie komunikatywnym
    • Profesjonalizm, wysoki poziom kultury osobistej,
    • Silna motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę
    • Obowiązkowość i odpowiedzialność za powierzone zadania
    • Znajomość programu Comarch XL

    Firma oferuje:

    • Umowę o pracę na pełen etat
    • Współpracę i wsparcie zespołu, tworzącego kreatywne środowisko pracy
    • Dostęp do specjalistycznej wiedzy – szkolenia, spotkania z ekspertami, literatura
    • Wyzwania i możliwość wdrażania aktualnych trendów
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości
    • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres [email protected] z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2014r., poz. 1182 ze zm.)