Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik ds. Marketingu (Marketing Manager)

FNX Group s.c.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

FNX Group s.c.

Karola Szymanowskiego 4

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • zaprojektujesz strategię naszych działań marketingowych i komunikacyjnych;

  • będziesz odpowiadał za realizację tejże strategii;

  • będziesz prowadził bieżące działania komunikacyjne;

  • innymi słowy: po prostu będziesz dowodził marketingiem FNX, ze wszystkimi jego wzniosłymi i bardziej przyziemnymi zadaniami – sam wiesz lepiej, co to znaczy;

Nasze wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie w marketingu;

  • poczucie humoru;

  • zainteresowanie marketingiem jako takim ;

  • samodzielność, poczucie odpowiedzialności, dojrzałości życiowej;

  • rozumienie domeny „digital” i specyfiki pracy software house’u;

  • polot i finezja ;)

  • biegła obsługa komputera;

  • umiejętność poprawnego i składnego formułowania myśli w mowie i piśmie w języku polskim;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 w stopniu umożliwiającym pisanie tekstów oraz branie udziału w spotkaniach;

  • wykształcenie kierunkowe (marketing) i sukcesy na podobnym stanowisku będą istotnym atutem;

  • jesteśmy nastawieni na długoletnią współpracę, dlatego jeśli nie wiesz, co chcesz robić w życiu i chciałbyś tylko spróbować, to oszczędźmy sobie czasu;

To oferujemy

  • duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań;

  • krótką ścieżkę decyzyjną – ustalasz sprawy i odpowiadasz tylko przed zarządem firmy;

  • przyjazną, opartą na życzliwości i zaufaniu atmosferę pracy;

  • możliwość rozwoju - udział w szkoleniach i konferencjach;

  • komfortowe warunki pracy w naszym biurze w Gdańsku (Garnizon);

  • możliwość pracy zdalnej i hybrydowej;

  • elastyczne godziny pracy;

  • możliwość współpracy z naszymi topowymi Klientami;

  • wyrozumiałość i życzliwość wobec Twoich spraw rodzinnych (innymi słowy rozumiemy i wspieramy „wartości rodzinne”);

  • możliwość poznania nowoczesnych technologii z obszaru Web;

  • współpracę w oparciu o B2B lub UoP – do wyboru;

  • najlepszą kawę bez ograniczeń :-)

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Jesteśmy software housem specjalizującym się w zaawansowanych aplikacjach webowych dla różnych branż.

Od 15 lat pomagamy naszym Klientom ulepszać ich biznesy, będąc solidnym i godnym zaufania partnerem technologicznym. Nasz zespół tworzą doświadczeni inżynierowie. Podejmujemy się prac przy projektach uznawanych za trudne lub takie, w których inny dostawca zawiódł, zostawiając Klienta w tarapatach.

Zawsze dowozimy.

Prawdopodobnie z tego powodu wśród naszych wieloletnich Klientów znajdują się tak rozpoznawalne i uznane marki jak: Danone, HiPP, Wirtualna Polska, Wydawnictwo G+J (National Geographic), Teatr Wielki Opera Narodowa, Akademia Leona Koźmińskiego, Wydawnictwo C.H. Beck, a także wiele firm, będących liderami swoich branż, lecz mniej znanych.

Przewiń do profilu firmy

Kogo szukamy?

Gdybyśmy mieli opisać to jednym zdaniem: kogoś, kto pokaże naszym przyszłym Klientom, że rozwiążemy ich problemy, a naszym przyszłym Pracownikom, że jesteśmy grupą ludzi, z którymi warto spędzić kolejne lata życia. W tym zdawałoby się prostym haśle kryje się wiele wymiarów, począwszy od tego, jakie wartości są dla nas ważne, przez naszą bogatą historię wypełnioną różnymi doświadczeniami, a skończywszy na tym, dokąd chcemy dojść. Musisz umieć skonkretyzować ten cel i zamienić go w długofalową strategię. Dlatego do naszego zespołu szukamy osób z potwierdzonym doświadczeniem w obszarze marketingu. Żeby potwierdzić, że uważnie czytasz to ogłoszenie w swojej aplikacji do nas użyj słowa „feniks”.

Weź pod uwagę, że pracujemy dla poważnych Klientów, a projekty, które realizujemy są często złożone (a nierzadko kluczowe dla ich biznesów), dlatego otrzaskanie zawodowe jest konieczne - nawet jeśli będziesz pracować tylko na nasze wewnętrzne potrzeby, to musisz rozumieć i czuć kim jesteśmy i co robimy.