Oferta pracy

Kierownik ds. marketingu marki Sizeer

Marketing Investment GroupO firmie

Marketing Investment Group

Profesora Michała Życzkowskiego 10

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie wizerunku marki Sizeer

  • Zajmowanie się planowaniem strategicznym, wyznaczaniem kierunków kreacji i komunikacji

  • Tworzenie kampanii wizerunkowych marki Sizeer

  • Współpraca z markami w zakresie prowadzonych kampanii marketingowych

  • Planowanie i zarządzanie budżetem marketingowym

  • Tworzenie i zarządzanie treściami we wszystkich kanałach komunikacji marki na wszystkich rynkach

  • Odpowiedzialność za produkcję i postprodukcję contentu kampanii brandowych

  • Zarządzanie zespołem specjalistów, budowanie ich motywacji i dbanie o wysoki poziom kompetencji

  • Standaryzowanie elementów MA w salonach Sizeer

  • Rozwijanie programu lojalnościowego marki Sizeer

  • Współtworzenie innowacyjności komunikacji konceptu sklepu Sizeer

Nasze wymagania

  • Masz minimum dwa lata doświadczenia w marketingu na stanowisku kierowniczym

  • Posiadasz doświadczenie w budowaniu wizerunku marek poprzez nowoczesne narzędzia marketingowe

  • Posiadasz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego

  • Jesteś osobą komunikatywną i dynamiczną w działaniu

  • Masz silną motywację do osiągania sukcesu

  • W pracy wyróżnia Cię dokładność, sumienność i terminowość

  • Mile widziane doświadczenie w branży streetwear/fashion/sportswear

To oferujemy

  • Zniżki na markowe produkty

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Prywatna opieka medyczna

  • Pakiet sportowy: OK system

  • Kariera w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Profesjonalne wdrożenie

  • Świetnie zlokalizowane, nowoczesne biuro

  • Nieformalny dress code

  • Przerwa lunchowa wliczona w czas pracy

  • Eventy firmowe

  • Miłe upominki na różne okazje

  • Infrastruktura rowerowa

  • Work-life balance

  • Świetna atmosfera oparta na życzliwości, szacunku i wzajemnej pomocy

  • Udział w inicjatywach charytatywnych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji w branży fashion. Od ponad 30 lat rozwijamy naszą obecność w regionie CEE – w Polsce, Niemczech, Austrii, Czechach, Rumunii, Estonii, a także na Słowacji, Węgrzech, Łotwie oraz Litwie.

Z sukcesem prowadzimy sieci salonów Sizeer, 50 style, Timberland oraz Symbiosis. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek New Era, Lotto, Confront, up8 i wielu innych. Dzięki zaangażowaniu kilku tysięcy osób, które tworzą nasz zespół, zdobyliśmy zaufanie klientów w całej Polsce oraz za granicą.

Przewiń do profilu firmy