Kierownik ds. Marketingu w E-commerce

Klient Pracuj.pl

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszego Klienta na stanowisko Kierownika ds. Marketingu w E-commerce.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i realizowanie strategii marketingowej firmy.

  • Nadzorowanie rozwoju dla działań z zakresu SEO, SEM, SMM, Influencer marketing.

  • Analizowanie wyników oraz optymalizacja działań w poszczególnych kanałach on-line.

  • Zarządzanie podległym zespołem (kilkanaście osób).

  • Monitorowanie i analizowanie rynku pod kątem trendów, potrzeb klientów i działań konkurencji.

  • Opracowywanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne.

Wymagania pracodawcy

  • Umiejętność skutecznego delegowania zadań i monitorowania postępu prac.

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Doświadczenie w zarządzaniu budżetem marketingowym.

  • Bardzo dobra znajomość Google Analitycs.

  • Bardzo dobra znajomość specyfiki działania Google Ads, PLA, remarketingu, kampanii dynamicznych i rozszerzeń reklam.

  • Doświadczenie w mierzeniu skuteczności akcji z influencerami.

  • Bardzo wysokie umiejętności komunikacyjne.

  • Doświadczenie w planowaniu i realizacji kampanii marketingowych.

Pracodawca oferuje

  • Chcemy Ci zaoferować nie tylko pracę, ale i przyszłość. Razem z nami możesz szerzyć nowy kierunek rozwoju e-commerce w Polsce i nie tylko.

  • Rzeczywisty wpływ na rozwój formy.

  • Szkolenia - w szczególności z narzędzi marketingowych.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Elastyczne metody zatrudnienia (umowę zlecenie lub B2B).

  • Pracę w ambitnym i szybko rozwijającym się zespole.

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez podnoszenie swoich kwalifikacji.

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą

Dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna z branży FMCG o międzynarodowym zasięgu działania.

Przewiń do profilu firmy