Oferta pracy

Kierownik ds. Nieruchomości i Ekspansji

Antal Sales & MarketingO firmie

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Nasz Klient - lider w branży nieruchomości rozbudowuje zespół!

Jeżeli jesteś komunikatywny, posiadasz doświadczenie w branży i lubisz pracować w terenie, to nie zwlekaj tylko wyślij swoje CV!

Kierownik ds. Nieruchomości i EkspansjiNumer ref.: KE/01/21

Obowiązki:

  • Poszukiwanie gruntów inwestycyjnych pod zabudowę / inwestycje deweloperskie
  • Prezentacja nieruchomości przed Zarządem
  • Analiza prawna nieruchomości
  • Analiza możliwości uzyskania dostępu nieruchomości do mediów oraz uzyskania pozwolenia na budowę
  • Dopełnianie formalności związanych z przekazaniem do działów operacyjnych oraz księgowości niezbędnej dokumentacji oraz wiedzy dotyczącej zakupionego gruntu
  • Analiza trendów i działań konkurencji na rynku nieruchomości inwestycyjnych
  • Koordynowanie procesu zakupu gruntów
  • Tworzenie bazy gruntów
  • Współpraca z działem sprzedaży oraz Projekt Managerami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w branży oraz znajomość rynku nieruchomości
  • Komunikatywność, umiejętność negocjacji oraz skutecznego przekonywania, samodzielność
  • Gotowość do częstych wyjazdów (praca na terenie woj. dolnośląskiego, zachodniopomorskiego, wielkopolskiego, lubuskiego)

Nasz Klient oferuje:

  • Ciekawą pracę pełną wyzwań
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia (laptop, telefon, samochód)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy