Ta oferta pracy jest nieaktualna od 102 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik ds. Obsługi Klienta Biznesowego

  • Ostrówek (pow. węgrowski), Łochów, Wyszków, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 6 - 8 tys. zł brutto
  • 09.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MPSystem Sp. z o.o.

    MPSystem jest polską firmą z głównym biurem w Warszawie. Firma zajmuje się dostawą materiałów opakowaniowych dla przemysłu spożywczego. Aktualnie poszukujemy Kierownika ds. Obsługi Klienta Biznesowego do naszego nowego zakładu produkcyjnego w Ostrówku (województwo Mazowieckie).

    Miejsce pracy: Łochów (okolice), Wyszków (okolice), Ostrówek (pow. węgrowski)
    Wynagrodzenie: 6 - 8 tys. zł

    Główne obowiązki na tym stanowisku:

    • przyjmowanie zamówień od Klientów;
    • organizacja transportu;
    • przygotowywanie dokumentów handlowych i sprzedażowych;
    • współpraca z partnerami handlowymi firmy (z Klientami i Dostawcami);
    • kontakt z agencjami celnymi i innymi Kontrahentami firmy;
    • tłumaczenia z polskiego i angielskiego na rosyjski i na odwrót;
    • bieżąca organizacja pracy biura.
    Wymagania:
    • biegła znajomość języka rosyjskiego i angielskiego (wymóg konieczny);
    • znajomość MS Office (wymagane) i programu księgowego Optima (mile widziane);
    • umiejętność analitycznego myślenia;
    • umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu;
    • rzetelność, sumienność i dokładność;
    • zdolności organizacyjne;
    • prawo jazdy kat. B.
    Oferujemy:
    • konkurencyjne wynagrodzenie;
    • samochód służbowy;
    • miłą atmosferę;
    • szkolenie wprowadzające.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.