Oferta pracy

Kierownik ds. Obsługi Klientów

FM LogisticO firmie

  • Mszczonów, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Kierownik ds. Obsługi KlientówNumer ref.: TRA/BOK/07/2020

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie skutecznej realizacji usługi dystrybucyjnej dla obsługiwanego klienta oraz koordynowanie wszystkich obszarów współpracy z Klientami zgodnie z zapisami kontraktowymi.
  • Nadzór nad wymianą informacji z klientem poprzez zapewnienie poprawności danych w systemach operacyjnych oraz wyjaśnieniem wszelkich różnic i niezgodności.
  • Utrzymywanie stałych kontaktów z Klientami, rozwiązywanie bieżących problemów, aktywne uczestnictwo w podejmowanych wspólnie z Klientami działaniach.
  • Zapewnienie wszystkich niezbędnych danych i raportów dotyczących bieżącej obsługi klienta, oraz fakturowania.

 Wymagania:

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji oraz budowania długofalowych relacji z klientami oraz współpracownikami;
  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu i stresu;
  • Dyspozycyjność;
  • Doświadczenie w obsłudze klienta;
  • Dobra znajomość obsługi komputera oraz programów MS Office.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy