Logo Pracuj.pl

Kierownik ds. Ochrony Fizycznej

Ochrona JuwentusO firmie

  • Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • uczestnictwo we wstępnych negocjacjach handlowych w celu ewentualnego tworzenia lub weryfikacji planu ochrony fizycznej obiektu
  • kontrolowanie stanu zabezpieczenia obsługiwanych obiektów:
  • odpowiedzialność za skuteczność i jakość wykonywanej pracy przez pracowników ochrony
  • sporządzanie miesięcznych raportów dot. rozliczenia pracy podległych pracowników
  • dbałość o kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • preferowane: wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w branży ochrony (specyfika : biurowa, przemysłowa hurtownie, kompleksy budowy, handlowa)
  • min. roczna praktyka w kierowaniu i motywowaniu podległych pracowników
  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej
  • umiejętność planowania, przewidywania i oceny podejmowanych działań
  • wysoka kultura osobista, inicjatywa i dynamizm w działaniu, dyspozycyjność
  • odpowiedzialność za poprawne relacje z klientami
  • sprawna obsługa komputera i aplikacji typu pakiet MS Office

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w dużej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • narzędzia pracy: auto służbowe, telefon, laptop
  • system szkoleń
  • możliwość awansu w dynamicznie rozwijającej się firmie – lidera w branży ochrony i bezpieczeństwa, który znalazł się w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.

Ochrona Juwentus – jesteśmy jedną z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa.

Cieszymy się opinią profesjonalnego, godnego zaufania usługodawcy.

Na swoim koncie posiadamy liczne wyróżnienia i nagrody między innymi: Diamenty Forbesa 2018, Nagroda konsumenta Top Marka 2018 oraz Gazele Biznesu 2017.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikuj.

Dziękujemy za nadesłanie aplikacji.

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Kierownik ds. Ochrony Fizycznej, Bydgoszcz