Oferta pracy

Kierownik ds.Ochrony Fizycznej

Ochrona Juwentus

Jana Henryka Dąbrowskiego 259

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • uczestnictwo we wstępnych negocjacjach handlowych w celu ewentualnego tworzenia lub weryfikacji  planu ochrony fizycznej obiektu

  • kontrolowanie stanu zabezpieczenia obsługiwanych obiektów:- odpowiedzialność za skuteczność i jakość wykonywanej pracy przez pracowników ochrony

  • sporządzanie miesięcznych raportów dot. rozliczenia pracy podległych pracowników

  • dbałość o kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • preferowane: wykształcenie wyższe

  • doświadczenie w branży ochrony (specyfika : biurowa, przemysłowa  hurtownie,  kompleksy budowy, handlowa)

  • min. roczna praktyka w kierowaniu i motywowaniu podległych pracowników

  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej

  • umiejętność planowania, przewidywania i oceny podejmowanych działań

  • wysoka kultura osobista, inicjatywa i dynamizm w działaniu, dyspozycyjność

  • odpowiedzialność za poprawne relacje z klientami

  • sprawna obsługa komputera i aplikacji typu pakiet MS Office

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w dużej firmie

  • narzędzia pracy: auto służbowe, telefon, laptop

  • system szkoleń

  • możliwość awansu w dynamicznie rozwijającej się firmie – lidera w branży ochrony i bezpieczeństwa, który znalazł się w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Na swoim koncie posiada liczne wyróżnienia i nagrody między innymi: Diamenty Forbesa 2018, Nagroda konsumenta Top Marka 2018 oraz Gazele Biznesu 2017

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk

Ochrona Juwentus – jesteśmy jedną z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa.Cieszymy się opinią profesjonalnego, godnego zaufania usługodawcy.W związku z nowymi wyzwaniami i rozwojem technologii, poszukujemy kandydatów.

Przewiń do profilu firmy