Ta oferta pracy jest nieaktualna od 291 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik ds. Odszkodowań

  • lubelskie
  • Kierownik
  • 2018-01-26

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Campter Odszkodowania – Partnerstwo w dochodzeniu odszkodowań

    Jesteśmy kancelarią odszkodowawczą z 11-letnim doświadczeniem w dochodzeniu roszczeń powypadkowych na drodze polubownej i sądowej. Obsługujemy roszczenia wypadkowe w kraju i za granicą.

    Nasz Zespół Prawny to grono najlepszych adwokatów i radców prawnych z Polski, Anglii, Holandii, Irlandii, Norwegii i Francji z wieloletnią praktyką w odszkodowaniach. Więcej informacji o firmie na stronie www.campter.pl

    W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • aktywna budowa struktur sprzedaży usług prawnych i odszkodowawczych
    • prowadzenie szkoleń i rekrutacji Współpracowników
    • nawiązywanie i budowanie długotrwałych relacji z Klientami
    • aktywne poszukiwanie osób zainteresowanych dochodzeniem odszkodowań
    • organizacja dokumentacji szkodowej od Klientów
    • praca mobilna
    • praca w zespole

    Wymagania konieczne:

    • doświadczenie w szkoleniach, rekrutacji i budowie struktur sprzedaży usług
    • samodzielność, zaangażowanie i inicjatywa w działaniu
    • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów
    • otwarcie na podnoszenie wiedzy i kwalifikacji
    • wysoka kultura osobista i empatia
    • determinacja w dążeniu do postawionych celów
    • zdolności organizacyjne

    Mile widziane:

    • doświadczenie w sprzedaży usług prawnych, odszkodowawczych lub ubezpieczeniowych
    • doświadczenie w pracy w branżach  okołoodszkodowawczych (fizjoterapia, pomoc drogowa, naprawa pojazdów, ubezpieczenia, prawo itp.)
    • własna struktura sprzedaży usług lub towarów

    Oferujemy:

    • do 50% netto prowizji z wynagrodzenia Kancelarii z każdego pozyskanego zlecenia
    • od 1500 zł – 5000 zł netto zaliczek na przyszłe wynagrodzenie
    • stałe wynagrodzenie miesięczne przy spełnieniu minimum sprzedażowego
    • wsparcie marketingowe i szkolenia online
    • możliwość podjęcia pracy etatowej po 3-miesięcznym okresie próbnym
    • indywidualne warunki współpracy dla osób posiadających struktury sprzedaży usług

    Partnerskie podejście. Dlaczego warto z nami współpracować?

    • jako jedna z nielicznych kancelarii odszkodowawczych w Polsce prowadzimy sprawy wypadków w Anglii, Holandii, Norwegii, Irlandii i Szkocji
    • przeprowadzamy analizę spraw odszkodowawczych w 3 dni od momentu otrzymania dokumentacji
    • opracowujemy sprawę w ciągu 5 dni od momentu otrzymania umowy od Klienta
    • gwarantujemy pełną obsługę prawną spraw przedsądowo i sądowo
    • szeroka oferta usług prawnych dla klientów indywidualnych, firmowych i samorządów
    • nie stosujemy niezgodnych z prawem zapisów o zakazie konkurencji oraz kar umownych
    • partnerskie i równoprawne podejście do współpracy z managerami grup sprzedażowych

    CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać klikając poniższy przycisk.

    Campter Odszkodowania
    ul. Oświęcimska 7, 42-700 Lubliniec
    NIP: 5751774495, REGON: 240576062
    www.campter.pl

    Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

    bottom