Logo Pracuj.pl

Kierownik ds. Oferty

PLAY (P4 Sp. z o.o.)O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca hybrydowa

PLAY (P4 Sp. z o.o.)

Wynalazek 1

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Twoje zadania:
  • Wsparcie w kreowaniu i wdrażaniu strategii ofertowej Play na kartę (prepaid), codzienna praca nad rozwojem tej linii biznesowej
  • Zarządzenie projektami marketingowymi dot. obecnych i nowych ofert Play na kartę (tworzenie koncepcji, przygotowanie wymagań biznesowych, szacowanie rentowności, wdrażanie ofert, planowanie działań komunikacyjnych, ewaluacja i codzienne zarządzanie wdrożonymi produktami)
  • Ścisła współpraca z działami sprzedażowymi, IT, prawnym, finansowym oraz komunikacją ATL i BTL

Nasze wymagania

  • Szukamy Ciebie, jeśli:
  • Masz doświadczenie na rynku telekomunikacyjnym w obszarze wdrażania i zarządzania ofertami prepaid lub podobnymi projektami marketingowymi min. 3 lata,
  • Masz wykształcenie wyższe
  • Cechuje Cię myślenie strategiczne
  • Posiadasz zdolności analityczne
  • Posługujesz się swobodnie językiem angielskim (będziesz go używał w każdej prezentacji)
  • Znasz bardzo dobrze pakiet MS Office (w szczególności MS Excel oraz Power Point)

To oferujemy

  • Otrzymasz od nas benefity:
  • Umowa o pracę
  • Podstawa premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia
  • Praca hybrydowa (office + home office)
  • Różnorodny rozwój: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Telefon i internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, Tidal) oraz zniżki pracownicze
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej
  • Dodatkowy benefit świąteczny

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Marketing

Kierownik ds. Oferty, Wynalazek 1, Mokotów, Warszawa