Oferta pracy

Kierownik ds. Operacyjnych – branża food

Pracuj.pl dla FirmO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Efektywne zarządzanie procesami produkcyjnymi pomiędzy poszczególnymi działami z uwzględnieniem transportu, magazynów i produkcji.

  • Optymalizacja procesów zapewniających stałe zwiększanie wydajności pracy oraz jakości pracy w dziale produkcji firmy.

  • Nadzór oraz koordynowanie procesem produkcji i realizacji dostaw.

  • Opieka nad jakością i bezpieczeństwem produktów .

  • Optymalizacja kosztów operacyjnych , poprzez opracowanie działań korygujących m.in. procesy logistyczne, produkcyjne, etc.

  • Tworzenie i wdrażanie procedur.

  • Przygotowanie i realizacja harmonogramów pracy dla produkcji, floty, magazynu.

  • Analiza, danych do rozliczeń.

  • Dostarczanie raportów dotyczących zakresu realizacji zadań.

  • Bieżące zadania operacyjne.

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie menedżerskie w środowisku produkcyjnym- sieci piekarń, cukierni itp.

  • Umiejętność efektywnego zarządzania rozbudowanym zespołem pracowników.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Dobre umiejętności komunikacyjne i pracy zespołowej.

  • Umiejętność efektywnego wdrażania nowych systemów i rozwiązań organizacyjnych.

  • Odwaga w podejmowaniu decyzji i wdrażaniu niestandardowych rozwiązań na produkcji

To oferujemy

  • Elastyczną formę zatrudnienia, wybraną przez Kandydata

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Dużą samodzielność w codziennej pracy

  • Znaczący wpływ na rozwój firmy

  • Płaską strukturę firmy

Pracuj.pl dla Firm

Projekt jest realizowany dla firmy Muffia- miejsce pracy ul. Burakowska.

Przewiń do profilu firmy

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.