Oferta pracy

Kierownik ds. Operacyjnych

FedEx Express Poland sp. z o.o.O firmie

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie pracą na I zmianie operacyjnej

  • nadzór nad płynnością i poprawnością procesu (przyjęcie LH , sort paczek i palet na poszczególne rejony kurierskie, kontrola dokumentacji)

  • motywowanie pracowników do zaangażowania w realizację zadań

  • nadzór nad dyscypliną pracy zespołu

  • dbanie o prawidłowe statusowanie przesyłek

  • zapewnienie przestrzeganie procedur wewnętrznych oraz przepisów BHP

  • analiza procesów i wdrażanie usprawnień

  • dbanie o powierzony sprzęt firmowy

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • mile widziane doświadczenie w kierowaniu zespołem

  • mile widziane doświadczenie w pracy w logistyce, znajomość branży kurierskiej

  • zdolności organizacyjne i przywódcze

  • umiejętność zarządzania procesami

  • umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku

  • dobra obsługa komputera oraz pakietu MS Office

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • jeden krótszy dzień pracy

Etapy rekrutacji
1

spotkanie

2

testy

FedEx Express Poland sp. z o.o.

Od 1973 roku logo FedEx jest najbardziej rozpoznawanym znakiem kurierskim na całym świecie. Blisko 400 tysięcy pracowników pracuje nad realizacją naszych marzeń. Każdego dnia średnio 11,6 miliona przesyłek dostarczanych jest do ponad 220 krajów. Pracownicy FedEx dostarczają przesyłki drogą lądową i powietrzną, zapewniając najwyższy standard obsługi oraz stawiając satysfakcję Klienta jako najważniejszy czynnik, prowadzący do osiągania celu biznesowego. Doceniamy tych, którzy swoją ciężką pracą i zaangażowaniem rozwijają się razem z nami.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy