Oferta pracy

Kierownik ds. Operacyjnych

VIGO-Ortho Polska sp. z o.o.O firmie

  • Rudzka 102
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

VIGO-Ortho Polska sp. z o.o.

Rudzka 102

Łódź

W zakresie indywidualnego zaopatrzenia ortopedycznego już dziś tworzymy przyszłość!  W V!GO robimy to od 60 lat. Znani jesteśmy, jako czołowy producent zaopatrzenia ortopedycznego: protez kończyn, ortez, aparatów i wkładek ortopedycznych, a także gorsetów. Środowisko medyczne oraz Pacjenci każdego dnia korzystają  z proponowanych przez nas rozwiązań. Naszą przewagą jest nie tylko wiedza i technologia, ale przede wszystkim zespół młodych i zdolnych fachowców.

Chcesz poznać nas lepiej? Obejrzyj film o nas: KLIKNIJ TUTAJ

Opis stanowiska

Zajmując to stanowisko będziesz odpowiedzialna/y za  nadzór, koordynację i optymalizację procesu produkcyjnego i logistycznego w firmie produkującej sprzęt ortopedyczny na indywidualne zamówienie. Będziesz członkiem zespołu zarządzającego raportując bezpośrednio do Dyrektora Generalnego.

Główne zadania:

  • Odpowiedzialność za czas realizacji zleceń produkcyjnych przy zapewnieniu najwyższych norm jakości,
  • Identyfikacja problemów produkcyjnych poprzez analizę wskaźników i rekomendowanie rozwiązań mających na celu poprawę warunków pracy i optymalizację kosztów produkcji,
  • Nadzór nad działem zakupów i logistyki;
  • Koordynowanie i nadzór wewnętrznych procesów administracyjnych (infrastruktura, usługi zewnętrzne);
  • Nadzór nad działalnością inwestycyjną;
  • Koordynowanie pracy podległego zespołu w siedzibie głównej i oddziałach lokalnych (nadzór nad wynikami, ustalaniem priorytetów i zarządzaniu efektywnością zespołu, przeprowadzanie ocen, motywowanie i zapewnienie zaangażowania podległego zespołu);
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie przepisów i standardów bezpieczeństwa pracy,
  • Uczestnictwo w formułowaniu i realizacji strategii przedsiębiorstwa,
  • Ścisła współpraca i dobra komunikacja z innymi działami.

Najlepszy kandydat to osoba, która posiada:

  • Chęć wykorzystania własnego potencjału i doświadczenia w kierunku osiągania dobrych wyników wspólnie z zespołem operacyjnym,
  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (praca w środowisku międzynarodowym),
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • Silne umiejętności zarządzania zespołem: komunikacja, motywowanie podległego zespołu, wykorzystanie potencjału zespołu produkcyjnego,
  • Zdolności organizacyjne, planistyczne i analityczne,
  • Znajomość i umiejętność trafnego stosowania narzędzi analizy operacyjnej,
  • Umiejętność myślenia strategicznego i podejmowania kluczowych decyzji.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie będącej liderem na rynku i dynamicznie rozwijającej się na rynku polskim,
  • Pracę w ambitnym zespole, w firmie z tradycjami, której kluczowymi wartościami są Pasja, Praca Zespołowa, Fachowość i Wsparcie.
  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę), wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji, samochód służbowy oraz opcje benefitów (pakiet medyczny, karta sportowa),
  • Wysoką samodzielność działania i realny wpływ na rozwój firmy i podległego działu,
  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole,
  • Miejsce pracy: Łódź.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy