Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1373 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik ds. Optymalizacji Produkcji

  • Łódź, łódzkie
  • Kierownik
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kierownik ds. Optymalizacji Produkcji Polska - łódzkie - Łódź Maja Krywolewicz

    Setki tysięcy zadowolonych Klientów, miliony sprzedanych produktów, najwyższej jakości rozwiązania wdrażane przez firmę każdego roku, najlepsi eksperci i wyspecjalizowani pracownicy – to właśnie  Bakalland S.A.!

    Jesteśmy zdecydowanym liderem na rynku bakalii w Polsce. Od ponad 20 lat specjalizujemy w kategorii bakalii. Swoje doświadczenie i profesjonalizm przekładamy również na nowe segmenty – produkty śniadaniowe i batony musli.

    Nasze produkty tworzymy z wielką pasją, opracowując przy tym unikalne receptury i innowacyjne rozwiązania. Wszystkie decyzje podejmujemy w trosce o naszych konsumentów.  Jesteśmy wyczuleni na ich potrzeby, śledzimy panujące na rynku trendy i oferujemy im wyszukaną przyjemność z jedzenia, a także inspiracje do zdrowego i pełnego pasji życia.

    Miejsce pracy: Łódź

    Zakres obowiązków:

    • Wdrażanie strategii lean management
    • Inicjowanie, wdrażanie i monitorowanie działań usprawniających procesy operacyjne i biznesowe
    • Tworzenie, egzekwowanie  i modyfikowanie planów Ciągłego Doskonalenie (Continuous Improvement Plan) mających na celu wdrożenie wszelkich inicjatyw poprawiających wyniki fabryki
    • Współpraca z Dyrektorem Zakładu oraz innymi menedżerami w wyszukiwaniu rozwiązań poprawiających pracę fabryki, w celu poszukiwania oszczędności  oraz rekomendowanie możliwych usprawnień
    • Prowadzenie projektów związanych z usprawnieniami procesów produkcyjnych w zakresie Continuous Improvement, Lean Manufacturing, Six Sigma
    • Nadzorowanie, prowadzenie i realizacja projektów, warsztatów doskonalących oraz zespołów projektowych
    • Nadzorowanie procesu wdrażania i zbierania danych dotyczących kluczowych wskaźników
    • Uczestniczenie w nowych wdrożeniach technicznych, zapewnienie szkolenia operatorów i personelu technicznego w zakresie realizowanych wdrożeń
    • Raportowanie wyników działań

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane o specjalizacji organizacja produkcji
    • Doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym w tym na stanowisku kierownika produkcji
    • Doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym w dziale utrzymania ruchu
    • Znajomość metodologii i zagadnień Lean
    • Doświadczenie w pracy w firmie z branży spożywczej

    Oferujemy:

    • Stabilne i satysfakcjonujące warunki pracy
    • Praca w prestiżowej, rozwijającej się polskiej organizacji
    • Praca z wymagającym produktem o najwyższych standardach jakościowych

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Bakalland S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.