Logo Pracuj.pl

Kierownik ds. personalnych

Samsic PolskaO firmie

Samsic Polska

ks. Wiktora Siwka 17

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem specjalistów oraz procesami z obszaru kadr i płac,
  • odpowiedzialność za naliczanie i wypłatę wynagrodzeń oraz innych świadczeń dla pracowników i zleceniobiorców, w tym dla cudzoziemców,
  • odpowiedzialność za rozliczenia i deklaracje z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych oraz rozliczenia i sprawozdania ZUS, PFRON, PPK, GUS,
  • prowadzenie akt osobowych i dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy lub umowami zlecenia,
  • wspieranie menedżerów w stosowaniu narzędzi HR, doraźne doradztwo w sprawach pracowniczych,
  • reprezentowanie spółki przed instytucjami prowadzącymi kontrole z zakresu zatrudnienia,
  • budowanie zaangażowania i odpowiedzialności podległych pracowników,
  • rozwijanie i dzielenie się wiedzą specjalistyczną w zespole.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 2 lata,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • znajomość przepisów prawa pracy, zagadnień podatkowych i ubezpieczeń społecznych,
  • dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • niezbędne narzędzia potrzebne do wykonywania pracy,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
  • możliwość objęcia grupowym ubezpieczeniem na życie,
  • nielimitowany dostęp do napojów,
  • bezpłatny parking.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

Samsic Polska należy do rodzinnej grupy Francuskiej Samsic.

SAMSIC GROUP został założony w 1986 roku jako firma świadcząca usługi porządkowe z siedzibą w Rennes przez Christiana Roulleau. Obecnie Samsic Group świadczy ponad 160 różnych usług multiserwisowych w 25 krajach Europy obsługując 30 000 klientów.

SAMSIC POLSKA to lokalna firma, która rozpoczęła swoją działalność w 2007 roku od usług porządkowych.

Obecnie świadczy zintegrowane usługi multiserwisowe, w tym usługi porządkowe, usługi outsorcingu wybranych procesów magazynowych, usługi recepcji i administracji, obsługę terenów zewnętrznych, obsługę restauracji pracowniczych, usługi techniczne oraz inne z zakresu Facility Management.

Dziś firma nieustannie wzbogaca swoją ofertę rozwijając szereg usług poświęconych środowisku życia i pracy oraz zespołom ludzkim. Oferujemy usługi szyte na miarę, dostosowane do potrzeb i specyfiki klientów. Naszym największym atutem są nasi pracownicy, którzy codziennie pracują aby zapewnić dobre samopoczucie i komfort pracy naszych klientów.

Kierownik ds. personalnych, ks. Wiktora Siwka 17, Katowice