Oferta pracy

Kierownik ds. personalnych

Dino Polska S.A.

  • Krotoszyn

    Krotoszyn, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i monitorowanie procesów zarządzania personelem w organizacji

  • Kształtowanie kultury organizacyjnej

  • Współpracę i wsparcie Zarządu oraz członków kadry kierowniczej w podejmowaniu decyzji biznesowych

  • Przygotowywanie i aktualizowanie wewnętrznych dokumentów

  • Pełnienie funkcji doradczej dla wszystkich działów firmy

  • Projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań HR oraz dostosowanie już funkcjonujących do obecnych potrzeb spółki, w tym systemu wynagradzania oraz organizacji pracy

  • Realizacja i odpowiedzialność za działania związane z procesami: onboarding, politykę zatrudnienia, rozwój, szkolenia, badanie kompetencji, badanie satysfakcji, ścieżki kariery, komunikację

  • Projektowanie i wdrażanie standardów oraz narzędzi zarządzania zasobami ludzkimi: systemy motywacyjne, system ocen okresowych, komunikacja wewnętrzna

  • Zarządzanie podległym zespołem: planowanie pracy, nadzór oraz motywowanie

Nasze wymagania

  • Doświadczenia zawodowego w podobnym obszarze

  • Dużej świadomości w działaniu i umiejętności dostrzegania obszarów wymagających ewentualnej poprawy

  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem

  • Umiejętności analitycznego i logicznego myślenia

  • Sumienności, odpowiedzialności i dobrej organizacji pracy

  • Umiejętności zarządzania projektami, wyznaczania celów, ustalania priorytetów

  • Wielozadaniowości

  • Komunikatywności

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość proponowania i wdrażania rozwiązań biznesowych

  • Ciekawą pracę w doświadczonym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego, także poprzez udział w wewnętrznych projektach firmowych

  • Pakiet świadczeń pracowniczych dedykowany dla pracowników firmy DINO