Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik ds. personalnych

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 2019-06-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Wrocław
    Nr ref. TEB/25/2019
    Centrum Rozwoju Szkolnictwa Wyższego TEB Akademia jest Założycielem Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu, która w rankingu Perspektywy od lat uznawana jest za najlepszą niepubliczną uczelnię magisterską na Dolnym Śląsku oraz jeden z najważniejszych ośrodków akademickich w Polsce

    Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

    w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu

    Zakres obowiązków:

    • prowadzenie pełnej dokumentacji personalnej pracowników,
    • sporządzanie dokumentów dla ZUS i innych urzędów,
    • naliczanie wynagrodzeń i dodatków do wynagrodzeń
    • prowadzenie korespondencji z urzędami / instytucjami w zakresie spraw pracowniczych
    • prowadzenie ewidencji czasu pracy w zakresie obecności i nieobecności,
    • wsparcie dla przełożonych i współpracowników w zakresie aspektów prawa pracy,
    • prowadzenie projektów z zakresu rekrutacji, szkoleń i rozwoju, adaptacji pracowników,
    • zarządzanie procesem oceny i rozwoju pracowników,
    • zarządzanie budżetem szkoleniowym i organizacja szkoleń

    Poszukiwane kompetencje:

    • wykształcenie wyższe
    • minimum 3 -letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
    • bardzo dobra znajomość prawa pracy i prawa ubezpieczeń społecznych,
    • doświadczenie w naliczaniu płac
    • dobra znajomość obsługi programów MS-Office, Płatnika, programów kadrowych
    • doświadczenie w obszarze rekrutacji na stanowiska specjalistyczne i kierownicze
    • doświadczenie w zarządzaniu i organizacji szkoleń
    • praktyczną znajomość zasad obowiązujących w kluczowych procesach HR (ocena roczna, przegląd wynagrodzeń, planowanie rozwoju)
    • poczucie odpowiedzialności oraz samodzielność i dokładność w działaniu

    Dodatkowym atutem będzie :

    • znajomość zasad kadr i płac w szkolnictwie wyższym
    • znajomość programu SAP

    W zamian oferujemy:

    • umowę o pracę na pełen etat;
    • możliwość rozwoju zawodowego poprzez bezpłatne szkolenia;
    • pracę pełną wyzwań w przyjaznym środowisku
    • możliwość podjęcia studiów podyplomowych na preferencyjnych warunkach
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Jeżeli chcesz wysłać swoją aplikację pamiętaj o dołączeniu klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia, Aleja Niepodległości 2, 61-874 Poznań, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem.

    Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie:

    www.teb-akademia.pl