Kierownik ds. Planowania i Analiz

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2017-09-04
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 2017-10-04)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Możemy Ci zaoferować:

Stabilne zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.
Pracę u lidera branży elektroniki użytkowej.
Realny wpływ na rozwój podległej komórki organizacyjnej.
Pakiet socjalny (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie).

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:

  • Gromadzenie i analiza ilościowych danych sprzedażowych, cenowych, marży oraz zarządzanie nimi w celu tworzenia raportów dla najwyższej kadry zarządzającej firmy.
  • Rekomendowanie kierunku działań prowadzących do zwiększenia konkurencyjności oraz rentowności firmy.
  • Odpowiedzialność za proces uzgadniania długookresowych planów sprzedaży na poziomie grupy produktu, kanału sprzedaży oraz Klienta.
  • Weryfikacja prognozy sprzedaży wobec założeń biznesowych oraz identyfikacja obszarów stanowiących potencjalne zagrożenie ich realizacji.
  • Proponowanie, opracowywanie i wprowadzanie zasad oraz narzędzi zwiększających efektywność prowadzonych analiz.
  • Zbudowanie zespołu analityków.

Wymagania:

  • Ukończone studia wyższe z zakresu nauk ścisłych, takich jak ekonomia, ekonometria, finanse, rachunkowość, z innej pokrewnej dziedziny plus widoczne predyspozycje analityczne.
  • Min. 3-5 letnie doświadczenie na stanowisku analityka biznesowego, analityka sprzedaży.
  • Praktyczne umiejętności zarządzania zespołem.
  • Znajomość koncepcji prognozowania, budżetowania i analiz odchyleń, a także umiejętność interpretowania danych przyczyn źródłowych.
  • Umiejętność obsługi programu Excel na poziomie zaawansowanym, w tym VBA.
  • Znajomość obsługi baz SQL, narzędzi do wykonywania analiz i prognozowania.
  • Silnie rozwinięta zdolność analitycznego myślenia, dbałość o szczegóły.
  • Dobra organizacja i umiejętność wykonywania kilku zadań jednocześnie.
  • Potwierdzone zdolności komunikacyjne i doskonałe umiejętności prezentacyjne wykorzystywane w pracy z wieloma zespołami.
Spełniasz wszystkie nasze oczekiwania? Aplikuj!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EURO-net sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. (właściciel marki RTV EURO AGD) z siedzibą przy ul. Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa (Spółka). Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania. Podanie danych osobowych, oznaczonych jako wymagane, jest dobrowolne, jednak niezbędne dla udziału w procesie rekrutacji.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się