Ta oferta pracy jest nieaktualna od 53 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik ds. Planowania Produkcji

  • Marki, Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 18.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PRINTS ON METAL
    Displate in numbers
    4 914
    artists
    50
    countries we sell our posters
    Over 99
    people
    on board
    110 183
    designs
    (Miejsce pracy: Warszawa Marki)

    Zadania:

    • analizowanie i planowanie zdolności produkcyjnych w oparciu o zamówienia i prognozy sprzedażowe
    • udział w tworzeniu i kontrola wykonania głównego harmonogramu produkcji
    • stała optymalizacja procesów pod kątem produktywności, jakości i kosztów
    • zarządzanie zespołem pracowników
    • tworzenie raportów produkcyjnych
    • współpraca z innymi działami firmy (zakupy, techniczny, B2B, kreacja, księgowość, logistyka)
    • współdziałanie przy opracowywaniu reklamacji od klientów oraz usuwanie przyczyn ich powstawania
    • wdrażanie metodologii lean

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w branży poligraficznej
    • umiejętność praktycznego wdrażania koncepcji w produkcji seryjnej
    • samodzielność w działaniu, konsekwencja w dążeniu do celu
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • bardzo dobra obsługa pakietu MS Office
    • znajomość systemów ERP
    • znajomość metodologii lean
    • wykształcenie wyższe

    Oferujemy:

    •  Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
    •  Możliwość pracy na najnowocześniejszych światowych technologiach
    •  Realna możliwość rozwoju zawodowego
    •  Pełne ubezpieczenie
    •  Prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową
    •  Świeże owoce
    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kierowanie CV wraz z poniższą zgodą, za pomocą przycisku "APLIKUJ"

    Daj nam znać, że możemy wykorzystać Twoje dane osobowe w procesie rekrutacji. Wybierz i umieść wybraną klauzulę zgody na swoim CV – bez tego nie będziemy mogli skontaktować się z Tobą. (Dbanie o dane osobowe jest też w Twoim interesie).

    Zgadzam się na przetwarzanie przez GWD Concept Sp.zo.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko Kierownik ds. planowania produkcji (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np mój wizerunek, zainteresowania).

    Zgadzam się na przetwarzanie przez GWD Concept Sp. z.o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez okres 36 miesięcy od przesłania przeze mnie zgłoszenia rekrutacyjnego.