Oferta pracy

Kierownik ds. planowania

Elektrometal Energetyka S.A.O firmie

  • Warszawa

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Kierownik

Naszą energią są przede wszystkim ludzie!

Dynamicznie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji na rynku z branży energetycznej Elektrometal Energetyka SA (www.elektrometal-energetyka.pl) poszukuje kandydatów do pracy w Dziale Logistyki  na stanowisko: Kierownik ds. Planowania.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • opracowywanie planów produkcyjnych krótko i długoterminowych;
  • rozwijanie systemu informatycznego wspomagającego procesy planowania;
  • kontrola i nadzór na terminowością realizacji zleceń;
  • przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją;
  • wykonywanie analiz i raportów;
  • współpraca z Działem Zakupów, Sprzedaży i Obsługi Klienta;

Wymagania:

  • minimum kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z planowaniem produkcji;
  • umiejętność organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole;
  • znajomość systemów klasy ERP, umiejętność wdrażania i rozwijania systemów planowania,
  • umiejętności analityczne, sumienność, dokładność;
  • obsługa pakietu MS Office;

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia;
  • pracę w dynamicznym zespole;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • atrakcyjny system wynagradzania;
  • dużą samodzielność w działaniu;
  • otwartość na różne grupy wiekowe;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy