Oferta pracy

Kierownik ds. Podatkowych

PROVIDENT PolskaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie dokumentacji TP dla rozliczeń wewnątrz-grupowych

  • Udział w projektach biznesowych mających wpływ na sytuacje podatkową Spółki

  • Opiniowanie i kontrolowanie zgodności zawieranych transakcji z przepisami podatkowymi

  • Badanie prawidłowości kalkulacji podatkowych w zakresie CIT oraz podatku bankowego

  • Śledzenie bieżących zmian prawa podatkowego oraz nadzór nad wdrażaniem wynikających z nich zmian do biznesu

  • Opiniowanie prawidłowości sporządzenia informacji i deklaracji podatkowych (CIT, VAT, WHT)

  • Współpraca z działem podatkowym Grupy w Wielkiej Brytanii oraz ze współpracującymi firmami doradztwa podatkowego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, prawo, zarządzanie)

  • Bardzo dobra znajomość przepisów lokalnego i międzynarodowego prawa podatkowego w szczególności w zakresie CIT oraz VAT

  • Znajomość standardów księgowych będzie atutem

  • Minimum 4-letnie doświadczenie w doradztwie podatkowym w uznanej firmie doradczej

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Obsługa komputera w zakresie MS Office, znajomość SQL będzie atutem

  • Umiejętności analityczne

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy

  • Zarządzanie projektami

To oferujemy

  • Pracę zdalną

  • Elastyczne godziny pracy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Pakiet opieki medycznej

  • Dzień wolny na wolontariat

  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Ścieżki kariery wspierające rozwój w organizacji

  • Pakiet profesjonalnych szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych

  • Platformę kafeteryjną oraz platformę społecznościowo-grywalizacyjną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy