Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik ds. pozyskiwania floty (carrier sourcing)

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 26.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 68 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

    Oferowana rola w strukturach DB Schenker polegać będzie na gwarantowaniu dostępności zasobów transportowych na obszarze całej Polski. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie aktywnie współpracowała z szefami procesów (Kolekcji i Dystrybucji; Linii i Sieci; Przewozów Bezpośrednich) w zakresie  pozyskiwania zasobów transportowych.

    Jeśli:

    • Znasz rynek przewoźników i jego specyfikę,
    • Posiadasz zdolności negocjacyjne i potrafisz wykorzystywać okazje biznesowe na zasadzie win together,
    • Wiesz, jak nawiązywać relacje partnerskie z Przewoźnikami,
    • Jesteś osobą zadaniową, dążącą do terminowej realizacji założonych celów,
    • Swobodnie posługujesz się pakietem Microsoft Office (w szczególności MS Excel i MS Power Point),
    • Jesteś otwarty/otwarta na pracę mobilną, związaną z częstymi wyjazdami służbowymi na obszarze Polski

    … to właśnie Ciebie szukamy!

    Dodatkowymi atutami będą:

    • Znajomość języka angielskiego (B1/B2),
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
    • Doświadczenie w sprzedaży.

    Twój zakres obowiązków będzie obejmował:

    • Szukanie nowych rozwiązań w zakresie zapewniania dostępności zasobów transportowych,
    • Kreowanie strategii dotyczącej pozyskiwania floty,
    • Prowadzenie spotkań i negocjacji z firmami przewozowymi,
    • Analiza rynku i rekomendowanie innowacyjnych rozwiązań.

    Oferujemy:

    • Kompleksowy program wprowadzający do firmy i różnorodne wyzwania w trakcie pracy,
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która jest globalnym liderem w branży TSL,
    • Możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach i wymianę doświadczeń,
    • Przyjazną atmosferę w pracy i możliwość udziału w programie wolontariatu pracowniczego,
    • Samochód służbowy,
    • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, zajęć sportowo-rekreacyjnych.