Kierownik ds. PR, Employer Branding i Marketingu

  • Poznań, wielkopolskie
  • Roosevelta 18, 60-829 Poznań, Polska pokaż mapę
  • Kierownik
  • 19.08.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 18.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kierownik ds. PR, Employer Branding
    i Marketingu

    Miejsce pracy: Poznań
    W związku z rozwojem struktur Majorel Polska (dawniej Arvato CRM Solutions) poszukujemy specjalisty i lidera, który będzie odpowiedzialny za tworzenie i realizację rozwiązań w obszarze Public Relations, Employer Branding i Marketingu.

    ZADANIA NA STANOWISKU:

    • Prowadzenie projektów z obszaru PR, EB i Marketingu
    • Budowanie i prowadzenie zespołu entuzjastów i specjalistów PR, EB i Marketingu w duchu #OneTeam Majorel
    • Współtworzenie i realizacja strategii Employer Branding dla nowej marki pracodawcy
    • Planowanie i realizacja działań z obszaru Public Relations
    • Koordynacja działań marketingowych, zgodnie z przyjętą strategią rozwoju organizacji
    • Współtworzenie strategii komunikacji i jej przełożenie na plan działań oraz realizacje
    • Rozwijanie kanałów komunikacji on-line
    • Tworzenie raportów, analiz i rekomendacji w podległym obszarze

    OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

    • Doświadczenia w pracy w obszarze PR, Employer Branding i Marketingu
    • Praktycznej wiedzy eksperckiej oraz znajomości trendów rynkowych
    • Doświadczenia w prowadzeniu projektów
    • Pasji, zaangażowania i inicjatywy oraz pozytywnego, otwartego myślenia
    • Wysokich umiejętności interpersonalnych
    • Dobrej organizacji pracy
    • Biegłej znajomości języka angielskiego
    • Znajomość branży Contact Center mile widziana
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem mile widziane

    OFERUJEMY:

    • Możliwość realnego wpływu na politykę i działania PR, EB i Marketingu
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w ciekawym, dynamicznym zespole
    • Dodatkowe benefity
    • Pracę w centrum Poznania
    Wyślij swoją aplikację klikając w przycisk aplikowania.

    MAJOREL
    Dział Rekrutacji
    ul Roosevelta 18| 60 - 829 Poznań

    To ogłoszenie o pracę dotyczy firmy Majorel (dawniej Arvato CRM Solutions). Majorel została utworzona 19 lutego 2019 roku z połączenia Arvato CRM Solutions i Saham Group. Odwiedź stronę Majorel [www.majorel.com], aby dowiedzieć się więcej o firmie.