Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik ds. Procedur i Zarządzania Jakością

Atut Rental Sp. z o.o.

  • Mory (pow. warszawski zachodni)

    Mory (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • nadzór i kontrola wdrażania procedur wewnętrznych w firmie

  • nadzór i kontrola aktualności dokumentacji

  • organizowanie i ocenianie audytów wewnętrznych

  • administrowanie dokumentacją systemową

  • przygotowywanie i przeprowadzanie szkoleń pracowników w zakresie Zarządzania Jakością

  • tworzenie zasad funkcjonowania Systemów Zarządzania Jakością

  • nadzorowanie pracy podległych pracowników

  • udział w bieżących pracach administracyjnych i kontrolnych

  • nadzór i kontrola RODO

Nasze wymagania

  • wiedza o Systemach Zarządzania Jakością

  • wiedza z zakresu RODO

  • wiedza z zakresu zarządzania i administracji

  • umiejętności analityczne i komunikacyjne

  • umiejętność kierowania kapitałem ludzkim

  • zdolności organizacyjne

  • inicjatywa / przedsiębiorczość

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • bogaty pakiet benefitów (dofinansowanie do urlopu, prywatnej opieki medycznej i karty sportowej, fundusz socjalny, pracowniczy program kapitałowy),

  • parking służbowy oraz dogodny dojazd (Centrala firmy znajduje się bezpośrednio przy zjeździe z S8),

  • bardzo dobra atmosfera pracy.

O nas

ATUT RENTAL Sp. z o.o. od 32 lat z sukcesem obsługuje klientów w zakresie wynajmu, sprzedaży i serwisu sprzętu budowlanego. Będąc liderem na polskim rynku budujemy swoją markę dbając zarówno o swoich klientów jak i pracowników.

Dołącz do naszego zespołu w Morach pod Warszawą (przedłużenie ul. Połczyńskiej)