Oferta pracy

Kierownik ds. Procesów Magazynowych

DOZ S.A.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i usprawnianie procesów logistycznych m.in. systemów i operacji magazynowych, procesów związanych z miejscem składowania jak i rozmieszczenia towarów, ścieżek kompletacji, procesów związanych z przepływem towarów zgodnie z zasadami DPD
  • Eliminowanie nieefektywnych procesów magazynowych
  • Wdrożenie nowej automatyki magazynowej oraz jej optymalizacja
  • Wyznaczanie budżetu oraz kluczowych terminów realizacji projektu
  • Koordynowanie i kontrolowanie wszystkich zadań związanych z projektem
  • Sporządzanie raportów i prezentacji
  • Zarządzanie podległym Zespołem Projektowym
  • Ścisła współpraca z Działami Wewnętrznymi Firmy

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego
  • Bardzo dobrej znajomości procesów i systemów logistycznych (WMS)
  • Doświadczenia w projektowaniu przestrzennej infrastruktury magazynowej i technologicznej
  • Doświadczenia na analogicznym stanowisku (Inżynier Procesu, Kierownik Projektu, Kierownik Magazynu) – minimum 3 lata,
  • Umiejętności kompleksowego planowania zakresu, budżetu i harmonogramu projektu oraz znajomości zasad prowadzenia dokumentacji projektowej
  • Znajomości Lean, Kaizen
  • Znajomości Six Sigma – mile widziane
  • Umiejętności analizowania danych i tworzenia raportów
  • Bardzo dobrej obsługi Pakietu MS Office
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem

Oferujemy:

  • Ulubione miejsce pracy
  • Atmosferę wsparcia i życzliwość
  • Wysokie standardy etyczne
  • Szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
  • Dobrą organizację pracy
  • Benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)
  • Zniżki oraz karty rabatowe na Produkty Naszych Marek
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Administratorem danych osobowych osób zgłaszających udział w prowadzonym przez Administratora procesie rekrutacyjnym jest DOZ S.A. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 134, 02-305 Warszawa, NIP: 6762175698, REGON: 357674992.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy