Ta oferta pracy jest nieaktualna od 86 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik ds. procesu ekstruzji aluminium

  • Kuchary (pow. pleszewski), Kalisz, Pleszew, wielkopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 25.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma EXALUS TR7 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
    poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • Kontrolowanie, analizowanie i raportowanie wskaźników produkcyjnych, w szczególności dotyczących ilości odpadu i czasów przestojów,
    • Stałe wdrażanie działań optymalizacyjnych procesy produkcyjne,
    • Rozwiązywanie problemów technologicznych związanych z ekstruzją,
    • Przygotowanie maszyn do produkcji,
    • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego na linii ekstruzji,
    • Planowanie i realizacja serwisów, przeglądów i napraw maszyn na linii ekstruzji,
    • Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem,
    • Dbałość o właściwą współpracę z innymi działami firmy oraz właściwy przepływ informacji.

    Wymagania

    • Doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej z sektora ekstruzji aluminium
    • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
    • Bardzo dobra, praktyczna znajomość procesu ekstruzji aluminium, w szczególności w zakresie znajomości urządzeń, narzędzi oraz materiałów,
    • Doświadczenie w analizie wskaźników produkcyjnych,
    • Doświadczenie w zarządzaniu i kierowaniu zespołem oraz w rozwiązywaniu problemów,
    • Znajomość pakiet MS Office, a w szczególności Excel,
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Pracę w młodym dynamicznym zespole.

    Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku:

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883.)