Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik ds. produkcji

SZCZEPKOWSKI TOMSIA sp. z o.o.

4 0007 050 brutto / mies.
  • Leśna 44, Bukowno
    Bukowno, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Leśna 44

Bukowno

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie produkcji (wód perfumowanych, świec zapachowych)

  • Zamawianie komponentów niezbędnych do produkcji wód perfumowanych zgodnie ze stanem magazynowym aby utrzymać ciągłość produkcji

  • Wyszukiwanie oraz analizowanie potencjalnych dostawców, cen oraz warunków dostaw

  • Analiza wydajności produkcji oraz jej optymalizacja

  • Dbanie o prawidłowy stan magazynowy

  • Opracowanie planu zakupów

  • Raportowanie wyników

  • Przestrzeganie GMP (ISO 22716)

  • Prowadzenie rejestrów dostawców

  • Posługiwanie się obowiązującą dokumentacją firmową

  • Nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi kontrahentami

  • Obsługa programu Subiekt GT oraz Excel

Nasze wymagania

  • Znajomość oraz umiejętność obsługi programu Subiekt GT oraz Excel

  • Zdolność zarządzania pracownikami produkcyjnymi

  • Dbanie o rozwój powierzonego stanowiska

  • Umiejętność logicznego myślenia

  • Komunikatywność

  • Samodzielność

  • Umiejętność pracy w grupie

  • Motywacja do pracy

  • Wysoka kultura osobista

  • Dbanie o powierzony sprzęt

  • Doświadczenie w pracy o podobnym charakterze

To oferujemy

  • Telefon komórkowy

  • Komputer służbowy

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne

  • Szkolenie podstawowe (w formie video)

  • Premie za wykonanie zadań oraz zaangażowanie w pracę

  • Pracę w biurze w przyjemnej atmosferze

  • Zaplecze socjalne (w pełni wyposażone)

O nas

Szczepkowski Tomsia sp. z o.o. zajmuję się produkcją wód perfumowanych.

Firma zatrudnia obecnie 8 pracowników, istnieje na rynku od 2020 roku.