Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik ds. produkcji

IPG Photonics Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Leona Wyczółkowskiego 8

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za produkcję komponentów laserów włóknowych

  • Realizacja zleceń produkcyjnych

  • Kierowanie zespołem, podział zadań, planowanie nadgodzin i urlopów, motywowanie

  • Kontrola jakości, analiza błędów produkcyjnych, wdrażanie niezbędnych działań korygujących

  • Szkolenia pracowników

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie techniczne w dziedzinie mechatroniki, fizyki, optyki, elektroniki lub pokrewnych, preferowane wykształcenie wyższe

  • Mile widziana wiedza z zakresu fizyki, podstaw fizyki laserów, optoelektroniki, optyki oraz światłowodów

  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w innowacyjnym środowisku technicznym

  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę z wykwalifikowaną kadrą

  • Zaawansowane szkolenia techniczne w dziedzinie laserów włóknowych

  • Pakiet szkoleń w centrali europejskiej w Niemczech

  • Możliwość rozwoju osobistego

  • Możliwość z korzystania z pakietów emerytalnych oraz medycznych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • parking dla pracowników

O nas

IPG Photonics Corporation jest liderem w rozwoju i produkcji najwyższej wydajności laserów włóknowych oraz wzmacniaczy dla różnorodnych zastosowań w wielu gałęziach przemysłu. Rozmaite rodzaje wzmacniaczy oraz laserów niskiej, średniej i wysokiej mocy firmy IPG używane są w obróbce materiałów, komunikacji, branży medycznej oraz innych zaawansowanych aplikacjach. Jako międzynarodowa spółka operacyjna od ponad 30 lat projektujemy i produkujemy zaawansowane technologicznie rozwiązania, zatrudniając około 6500 pracowników na całym świecie.