Oferta pracy

Kierownik ds. produkcji

Stora Enso Poland S.A.O firmie

  • Mosina

    Mosina, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Charakterystyka podstawowych zadań:

  • kierowanie pracą działu Produkcji - Opakowań Offsetowych oraz Pre-press,

  • kierowanie procesem Produkcji Opakowań Offsetowych,

  • realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z wymaganiami klienta oraz wyznaczonymi celami

  • planowanie zadań , doskonalenie organizacji i zasad funkcjonowania podległego oddziału,

  • nadzorowanie i kontrolowanie zleconych zadań oraz obowiązujących przepisów wynikających z charakteru prowadzonych zagadnień przez podległy zespół pracowników,

  • zgodne i prawidłowe realizowanie polityki zintegrowanego systemu zarządzania bezpieczeństwem, jakością i środowiskiem w podległym obszarze działania,

  • zapewnienie rozwoju i doskonalenia zawodowego podległych pracowników zgodnie z wymaganiami na danym stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane wyksztalcenie poligraficzne)

  • praktyka w branży drukarskiej lub opakowaniowej

  • udokumentowana umiejętność kierowania, planowania, organizowania pracy dużego zespołu pracowników,

  • znajomość obsługi maszyn przetwórczych sterowanych komputerowo,

  • dobra znajomość pakietu MS Office i programu SAP-R3

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie, system nagród oraz pakiet zdrowotny

  • interesującą pracę w środowisku bazującym na najwyższych międzynarodowych standardach

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • dostęp do najnowszej wiedzy oraz korporacyjnych narzędzi i możliwość natychmiastowego wykorzystywania tej wiedzy w praktyce,

  • szeroki pakiet socjalny (m.in. Multisport, fundusz pożyczkowy, bilety na imprezy kulturalno- oświatowe, świadczenia pieniężne świąteczne, paczki świąteczne dla dzieci, wycieczki)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • bezpłatne zajęcia języka angielskiego

Stora Enso Poland S.A.

Packaging Solutions Division opracowuje i sprzedaje światowej klasy usługi oraz produkty opakowaniowe na bazie włókien. Nieustannie wprowadzamy innowacje i znajdujemy nowe sposoby na zastąpienie opakowań wytwarzanych z kopalin, opakowaniami odnawialnymi i przyjaznymi dla środowiska naturalnego. Nasze wysokiej klasy rozwiązania opakowaniowe stosowane są przez czołowych klientów i marki w wielu branżach przemysłu.

Przewiń do profilu firmy

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku odpowiedzialny będzie za realizację zadań produkcyjnych w obszarze Produkcji Opakowań Offsetowych.

Miejsce w strukturze organizacyjnej:

Stanowisko bezpośrednio podległe Dyrektorowi Zakładu Produkcyjnego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem Kierownik ds. produkcji drogą elektroniczną za pomocą przycisku APLIKUJ