Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik ds. Produkcji

Jobfinder Ewelina HordyniecO firmie

  • Zielonka, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Nasz Klient to prężnie rozwijająca się firma zajmująca się produkcją domów modułowych, letniskowych oraz mieszkalnych na najwyższym poziomie. Dzięki szerokiemu wachlarzowi oferowanych rozwiązań, a także licznej grupie wykwalifikowanych pracowników, zapewnia profesjonalną realizację zleceń dla Klientów z całej Europy. Do swojego prężnie rozwijającego się zespołu w zakładzie produkcyjnym poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielonka
Nr ref: KPZ/21

Opis Stanowiska:

  • koordynacja i organizacja procesu budowy domków z zachowaniem wyznaczonych terminów zgodnie z ustalonym harmonogramem,
  • kontrola wykonywanych robót budowlanych zgodnie z dokumentacją projektową,
  • przegląd i ocena dokumentacji technicznej,
  • kompleksowe zarządzanie zespołem pracowników
    oraz podległych podwykonawców,
  • aktywny udział w definiowaniu procesu produkcji
    we współpracy z działem technologicznym,
  • doskonalenie procesu produkcji poprzez poprawę
    efektywności i metod pracy,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, kierunkowe,
  • kilkuletnie doświadczenie w planowaniu i organizacji produkcji,
  • znajomość zasad zarządzania jakością,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • znajomość prawa budowlanego i przepisów budowlanych będzie atutem,
  • samodzielność, inicjatywa i konsekwencja w planowaniu i osiąganiu celów,

Oferujemy

  • rozwojowe, dynamiczne i zgrane środowisko pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwości ciągłego rozwoju zawodowego,
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą aplikuj.

Prośba o dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego: KPZ/21

Prosimy o dopisanie do apliakcji następującego oświadczenia:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz tutaj.

Ogłoszenie archiwalne