Prosimy o zawieranie w CV oświadczenia o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Press Glass SA

Kierownik ds. Produkcyjno - Technologicznych

Press Glass SAO firmie

  • Miętno (pow. goleniowski), Szczecin

  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 25 lis 2020
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • planowanie zasobów produkcyjnych na podległym obszarze w oparciu o plany miesięczne, tygodniowe, dzienne oraz zmianowe

  • zarządzanie zespołem jednej zmiany produkcyjnej (w tym organizacja pracy, szkolenia, motywowanie pracowników- ok 100 osób)

  • raportowanie wyznaczonego poziomu wskaźników KPI do Kierownika Produkcji

  • współpraca z zespołem utrzymania ruchu w zakresie sprawności technicznej maszyn

  • nadzór oraz optymalizacja procesów produkcyjnych z zachowaniem standardów jakościowych

  • monitorowanie wskaźników w obszarze produkcji i proponowanie oraz podejmowanie działań korygujących

  • udział w budowaniu strategii i rozwoju firmy

  • codzienny udział w kreowaniu kultury pracy opartej na wartościach firmy takich jak: szacunek, zaufanie, uczciwość, zaangażowanie i dyscyplina

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowanie kierunki: zarządzanie i inżynieria produkcji lub pokrewne

  • doświadczenie w pracy w zarządzaniu zespołem oraz procesem produkcyjnym min. 3 lata

  • doświadczenie w pracy przy procesie produkcyjnym z użyciem maszyn CNC – atut dodatkowy

  • wiedza z zakresu Lean Management

  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym

  • gotowość do pracy w systemie III zmianowym (normatywne godziny pracy na tym stanowisku 08:00-16:00)- w razie potrzeby

  • samodzielność

  • nastawienie na rezultaty, wyzwania oraz pracę zespołową

To oferujemy

  • długotrwałą współpracę

  • umowę o pracę na pełny etat

  • atrakcyjne warunki grupowego ubezpieczenia pracowniczego

  • prywatną opiekę medyczną współfinansowaną przez pracodawcę

  • system kafeteryjny MyBenefit

  • realny wpływ na organizację pracy poprzez możliwość udziału w wewnętrznych grupach projektowych

  • dostęp do biblioteki wiedzy biznesowej i branżowej

  • szansę zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku

  • systemy premiowe

  • Pracownicze Plany Emerytalne

  • pożyczki na preferencyjnych warunkach

  • nastawienie na rozwój (szkolenia, rekrutacje wewnętrzne)

  • lektoraty języków obcych w godzinach pracy

  • konkursy dla dzieci pracowników

  • coroczne badanie satysfakcji z pracy

Wierzymy, że wszystko co robimy przyczynia się do rozwoju naszych pracowników i partnerów biznesowych. Budujemy organizację, której największą siłą są ludzie. Sposób w jaki działamy uczynił nas europejskim liderem w przetwarzaniu szkła dla budownictwa. Jeśli szukasz inspirujących wyzwań, zrób kolejny krok w swojej karierze i dołącz do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy