„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym także danych osobowych zawartych w załączonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w celach: związanych z obecną rekrutacją prowadzoną/ymi przez Marketing Investment Group S.A z siedzibą w Krakowie (31-871) przy os. Dywizjonu 303, Paw. 1, będącego administratorem przekazanych danych osobowych.”
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Marketing Investment Group

Kierownik ds. produktu sieci Sizeer

Marketing Investment GroupO firmie

Profesora Michała Życzkowskiego 10

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Kreowanie strategii asortymentowej sieci Sizeer w obszarze męskich butów z uwzględnieniem kluczowych brandów sportswear’owych takich jak Nike, Adidas, New Balance, Puma czy Reebok

  • Decydowanie o kształcie kolekcji i planie dystrybucji w sieci ponad 200 sklepów stacjonarnych oraz sklepach e-commerce na 9 rynkach europejskich

  • Zarządzanie budżetami zakupowymi w ramach podległej kategorii

  • Dbanie o utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami w zakresie produktowo-ofertowym

  • Odpowiedzialność za odsprzedaż kolekcji poprzez realizację efektywnej polityki cenowej podległej kategorii

  • Realizowanie budżetu sprzedażowego i marżowego w obszarze butów męskich

  • Zarządzanie zespołem specjalistów produktowych -koordynowanie ich pracy, dbanie o motywację i rozwój kompetencji oraz zwiększanie efektywności procesów mających wpływ na pracę zespołu

  • Prowadzenie bieżącej analizy zmian trendów rynkowych, modowych i skuteczne komunikowanie je do organizacji

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku lub w realizacji zadań związanych z procesami zakupowymi i sprzedażowymi branży fashion

  • Znajomość i rozumienie trendów modowych w obszarze lifestyle, sport oraz outdoor (mile widziane doświadczenie zdobyte w organizacjach międzynarodowych oraz w branży odzieżowo-obuwniczej, sportowej lub sportswearowej)

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi analitycznych (Excel), doświadczenie w pracy z bazami danych

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i efektów

To oferujemy

  • Zniżki na markowe produkty

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Prywatna opieka medyczna

  • Pakiet sportowy: OK system

  • Kariera w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Profesjonalne wdrożenie

  • Świetnie zlokalizowane, nowoczesne biuro

  • Nieformalny dress code

  • Przerwa lunchowa wliczona w czas pracy

  • Eventy firmowe

  • Miłe upominki na różne okazje

  • Infrastruktura rowerowa

  • Work-life balance

  • Świetna atmosfera oparta na życzliwości, szacunku i wzajemnej pomocy

  • Udział w inicjatywach charytatywnych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji w branży fashion. Od ponad 30 lat rozwijamy naszą obecność w regionie CEE – w Polsce, Niemczech, Austrii, Czechach, Rumunii, Estonii, a także na Słowacji, Węgrzech, Łotwie oraz Litwie.

Z sukcesem prowadzimy sieci salonów Sizeer, 50 style, Timberland oraz Symbiosis. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek New Era, Lotto, Confront, up8 i wielu innych. Dzięki zaangażowaniu kilku tysięcy osób, które tworzą nasz zespół, zdobyliśmy zaufanie klientów w całej Polsce oraz za granicą.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje