Kierownik ds. prognozowania cen - Pricing manager

AGRIFIRM POLSKA Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Szamotuły, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Agrifirm Polska obecnie poszukuje osoby na stanowisko:

Kierownik ds. prognozowania cen / Pricing manager

Miejsce pracy: Szamotuły

Główne obowiązki:

  • Analiza kosztów receptur
  • Prognozowanie kosztów wyrobów gotowych
  • Koordynacja procesów kalkulacji cen wyrobów gotowych
  • Wsparcie dla prognoz sprzedażowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomość rynku rolnego
  • Umiejętności analityczne
  • Umiejętność radzenia sobie z dużymi bazami informacji
  • Przedstawiania wniosków na podstawie przeprowadzanych analiz
  • Biegła znajomość Excela
  • Język angielski komunikatywny w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • Samodzielne stanowisko doradcze Zarządowi
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie,
  • Przejrzysty system wynagrodzeń,
  • Bogaty pakiet socjalny (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wczasów).

Jeśli uważasz, że jest to praca dla Ciebie – wyślij swoją aplikację za pomocą przycisku Aplikuj.

A może znasz kogoś, kto byłby zainteresowany? – przekaż informację!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych przez Agrifirm Polska Sp. z o.o. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego
oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO
(Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy