Oferta pracy

Kierownik ds. Projektów Budowlanych

Castorama Dyrekcja Generalna

Krakowiaków 78

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie procesem inwestycyjnym od wstępnej fazy projektu do oddania inwestycji do użytkowania wraz z jej finalnym rozliczeniem prawnym i finansowym

  • koordynowanie i nadzorowanie prac związanych z realizacją inwestycji budowlanych, w tym:

  • koordynowanie procesu uzyskiwania pozwoleń na budowę, bieżąca kontrola postępu prac budowlanych, udział w procesach odbiorów budowlanych

  • kontrola procesu inwestycyjnego w tym wycena i zestawienie kosztów planowanych do przeprowadzenia inwestycji lub prac budowlanych

  • prowadzenie spaw formalnych inwestycji w tym współdziałanie ze wszystkimi podmiotami zaangażowanymi w proces inwestycyjny

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne (preferowane: instalacje sanitarne, w szczególności HVAC)

  • minimum 5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra znajomość programów AutoDesk, AutoCAD oraz MS Project

  • znajomość programów do kosztorysowania robót budowlanych

  • mile widziane uprawnienia budowlane do projektowanie i/lub kierowania robotami budowlanymi

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • prawo jazdy kat. B

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • siłownia w biurze

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • platforma kafeteryjna