Oferta pracy

Polpharma S.A.

E-commerce Manager

Polpharma S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 12 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie i realizacja kompleksowe strategii e-commerce w modelu omnichanel

  • Nadzorowanie i/lub prowadzenie taktycznych działań e-commerce

  • Opracowanie i wdrożenie KPI w celu weryfikowania efektywności (technicznej i biznesowej)

  • Monitorowanie skuteczności strategii wraz z raportowaniem i analizą przeprowadzonych działań

  • Śledzenie działań e-commerce wśród konkurencji

  • Współpraca i wsparcie zespołów Sprzedaży i Marketingu oraz prowadzenie wspólnych projektu e-commerce

  • Współtworzenie cyfrowej strategii marek CHC, w której e-commerce będzie jednym z głównych kanałów sprzedaży

  • Zapewnienie udanej współpracy z kluczowymi partnerami e-commerce

  • Śledzenie na bieżąco branży, rynku i trendów e-commerce

  • Definiowanie możliwości rozwoju e-commerce i zapewnienie wiedzy o najlepszych praktykach

  • Bycie ekspertem e-commerce oraz rozwijanie świadomości i znaczenie tych kanałów sprzedaży

Nasze wymagania

  • Odpowiednia wiedza oraz doświadczenie w obszarze digital marketing i e-commerce (farmacja, FMCG lub agencja)

  • Przynajmniej 3 letnie doświadczenie w podobnej roli

  • Znajomość trendów, możliwości oraz najlepszych praktyk e-commerce

  • Znajomość technologii internetowych oraz umiejętność ich wdrażania

  • Wysokie umiejętności analityczne i komunikacyjne

  • Biegła znajomość języka angielskiego (także w środowisku biznesowym)

  • Praktyczne i zorientowane na cel podejście w działaniach

  • Umiejętność połączenia ogólnego spojrzenia na dany temat z koncentracją na istotnych szczegółach

  • Kierowanie się podejściem biznesowym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • Punkty za przyjazd do pracy rowerem

  • Dodatkowy 1 dzień urlopu - Święto Polpharmy

Etapy rekrutacji
1

Wysłanie aplikacji

2

Rozmowa telefoniczna

3

Spotkania rekrutacyjne

4

Podjęcie decyzji

JESTEŚMY DRUŻYNĄ POLPHARMY

Odważnie wybiegamy w przyszłość, co sprawia, że jesteśmy czołowym zawodnikiem w obszarze farmacji. Nasz cel – dbanie o zdrowie – realizujemy dzięki wspólnemu działaniu wszystkich naszych zespołów od Produkcji po Sprzedaż. Możesz zostać częścią jednego z nich.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje