Oferta pracy

Kierownik ds. projektów eksploatacyjnych

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A.

Zygmunta Słomińskiego 19

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad pracami remontowymi i dokumentacją techniczną w sieci ponad trzydziestu placówek medycznych

  • współpraca z projektantami i zarządcami nieruchomości

  • opracowywanie harmonogramów prac

  • planowanie, kontrolowanie i rozliczanie kosztów realizowanych projektów

  • zarządzanie zespołem konserwatorów

  • optymalizacja kosztów i zarządzanie budżetem

  • współpraca z klientem wewnętrznym i zewnętrznym

Nasze wymagania

  • co najmniej 4-letnie doświadczenie zawodowe w podobnej roli w dużej sieciowej organizacji

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • znajomość podstawy prawa budowlanego i przebiegu procesu inwestycyjnego

  • proaktywna postawa i zorientowanie na cel, samodzielność i odpowiedzialność w działaniu

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę w polskim centrum medycznym z ponad 28-letnim doświadczeniem

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • inicjatywy i konkursy dla pracowników

  • dostęp do platformy szkoleniowo-webinarowej

  • pracę w przyjaznym środowisku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa