Oferta pracy

Kierownik ds. Projektów HR

Rossmann SDP O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Kim jesteśmy?
Jesteśmy liderem rynku drogeryjnego. Nasze sklepy otwieramy w całej Polsce, natomiast swoją Centralę mamy w Łodzi. Wraz z rozwojem naszej sieci i otwieraniem co roku nowych sklepów rozbudowujemy poszczególne działy w Centrali, aby jeszcze sprawniej realizować biznesowe założenia Rossmanna.

Zadania:

  • Proponowanie, planowanie, realizacja i komunikacja projektów HRowych do biznesu;
  • Współpraca w ramach zespołów projektowych przy definiowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań w obszarze „miękkiego” HRu;
  • Zarządzanie zespołami projektowymi;
  • Rekomendacja rozwiązań związanych z planami komunikacji i promocji dot. wdrażanych projektów;
  • Inicjowanie i udział w projektach biznesowych;
  • Monitorowanie rynku, śledzenie trendów i nowinek w obszarze HR;
  • Zarządzanie umowami, zamówieniami z dostawcami i prowadzenie dokumentacji zgodnie z procedurami i standardami obowiązującymi w firmie.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie w pracy w obszarze HR oraz w budowaniu i wdrażaniu narzędzi i rozwiązań HRowych;
  • Min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami i prowadzeniu dużych grup projektowych (międzydziałowych);
  • Umiejętność podejmowania decyzji w ramach realizowanych projektów;
  • Samodzielność i odpowiedzialność za realizowane zadania;
  • Chęć do dzielenia się wiedzą z innymi;
  • Zdolności organizacyjne;
  • Otwarty umysł i proaktywność;
  • Pozytywna energia, optymizm i umiejętność pracy zespołowej;
  • Wysokie umiejętności interpersonalne;
  • Znajomość języka angielskiego min. B2.

Oferujemy:

  • Wyjątkową okazję pracy z inspirującymi i pozytywnymi ludźmi;
  • Udział w tworzeniu projektów od podstaw;
  • Dużą przestrzeń do działania i realizowania własnych pomysłów i projektów;
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy