Oferta pracy

Kierownik ds. Projektów i Optymalizacji Procesów

Netia

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie założeń i zakresu projektu oraz prowadzenie projektów zgodnie z wytycznymi

  • zarządzanie ryzykiem projektu

  • planowanie, organizacja oraz nadzór nad wynikami pracy członków zespołu projektowego (w tym zarządzanie komunikacją i motywowanie zespołu projektowego)

  • prowadzenie dokumentacji na każdym etapie projektu oraz bieżące raportowanie

  • przygotowywanie oraz prezentowanie wniosków i rekomendacji końcowych oraz prowadzenie spotkań i warsztatów w ramach realizacji projektu

  • realizacja projektów we współpracy z podmiotami Grupy Kapitałowej

  • projektowanie nowych i analiza obecnych procesów biznesowych mających wpływ na poprawę̨ jakości usług oraz wdrażanie usprawnień w istniejących procesach w celu podnoszenia efektywności

  • nadzór nad poprawnym wdrożeniem zmian procesowych w ramach prowadzonego projektu

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zakresie zarządzania projektami oraz zarządzaniu zespołem projektowym (w tym wyznaczanie i rozliczanie zadań w zespole)

  • znajomość zagadnień telekomunikacyjnych pozwalająca na swobodną współpracę z inżynierami przy tematach technologicznych

  • umiejętności analityczne na wysokim poziomie

  • umiejętność doskonałej organizacji pracy pod presją czasu

  • znajomość metodologii prowadzenia projektów

  • doświadczenie w pracy z narzędziami wspierającymi zarządzanie projektami

  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne, swoboda w budowaniu relacji i prezentowaniu wyników pracy

  • dobra znajomość́ j. angielskiego w mowie i piśmie

  • wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu zarządzania lub teleinformatyki

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w zgranym zespole, wśród najlepszych profesjonalistów na rynku

  • udział w pionierskich projektach

  • pakiet benefitów firmowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, atrakcyjną ofertę na produkty Netii, Grupy Cyfrowego Polsatu oraz firm współpracujących)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u