Logo Pracuj.pl

Kierownik ds. Projektów i Optymalizacji Procesów

NetiaO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie założeń i zakresu projektu oraz prowadzenie projektów zgodnie z wytycznymi
  • zarządzanie ryzykiem projektu
  • planowanie, organizacja oraz nadzór nad wynikami pracy członków zespołu projektowego (w tym zarządzanie komunikacją i motywowanie zespołu projektowego)
  • prowadzenie dokumentacji na każdym etapie projektu oraz bieżące raportowanie
  • przygotowywanie oraz prezentowanie wniosków i rekomendacji końcowych oraz prowadzenie spotkań i warsztatów w ramach realizacji projektu
  • realizacja projektów we współpracy z podmiotami Grupy Kapitałowej
  • projektowanie nowych i analiza obecnych procesów biznesowych mających wpływ na poprawę̨ jakości usług oraz wdrażanie usprawnień w istniejących procesach w celu podnoszenia efektywności
  • nadzór nad poprawnym wdrożeniem zmian procesowych w ramach prowadzonego projektu

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zakresie zarządzania projektami oraz zarządzaniu zespołem projektowym (w tym wyznaczanie i rozliczanie zadań w zespole)
  • znajomość zagadnień telekomunikacyjnych pozwalająca na swobodną współpracę z inżynierami przy tematach technologicznych
  • umiejętności analityczne na wysokim poziomie
  • umiejętność doskonałej organizacji pracy pod presją czasu
  • znajomość metodologii prowadzenia projektów
  • doświadczenie w pracy z narzędziami wspierającymi zarządzanie projektami
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne, swoboda w budowaniu relacji i prezentowaniu wyników pracy
  • dobra znajomość́ j. angielskiego w mowie i piśmie
  • wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu zarządzania lub teleinformatyki

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w zgranym zespole, wśród najlepszych profesjonalistów na rynku
  • udział w pionierskich projektach
  • pakiet benefitów firmowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, atrakcyjną ofertę na produkty Netii, Grupy Cyfrowego Polsatu oraz firm współpracujących)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u

Kierownik ds. Projektów i Optymalizacji Procesów, Warszawa