Ta oferta pracy jest nieaktualna od 250 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik ds. Projektów Inwestycyjnych

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 05.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Obecnie poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku:

    KIEROWNIK DS. PROJEKTÓW INWESTYCYJNYCH
    Dział Inwestycji
    Miejsce pracy: Poznań

    TWOJE OBOWIĄZKI:

    • Implementacja linii i instalacji technologiczno-produkcyjnych w ramach prowadzonych projektów;
    • Planowanie, przygotowanie, relokacja, nadzór i uruchomienie linii produkcyjnych;
    • Udział w odbiorach i testach oraz uruchamianie, walidacja i przekazywanie do eksploatacji nowych instalacji;
    • Określanie wymogów, specyfikacji i standardów dla linii produkcyjnych w oparciu o: planowany rozwój portfolio, HACCP, wymagania prawne, GMP, wewnętrzne procedury i polityki;
    • Wybór, weryfikacja i zarządzanie kooperantami I firmami zewnętrznymi uczestniczącymi w relokacji i rozbudowie infrastruktury technicznej;
    • Udział oraz nadzór nad realizacją projektów dotyczących zwiększania produktywności, wydajności i wdrażania nowych technologii;
    • Planowanie budżetu, kontrola i raportowanie wydatków w ramach prowadzonych projektów.

    OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

    • Wykształcenia wyższego o profilu technicznym – preferowane kierunki: Automatyka/Robotyka/Mechanika;
    • Wiedzy i umiejętności z zakresu technicznego;
    • Minimum 5 lat doświadczenia projektowego lub produkcyjnego;
    • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego  (warunek konieczny);
    • Umiejętności współpracy w zespole oraz wysokich zdolności komunikacyjnych;
    • Gotowości do bardzo częstych wyjazdów służbowych;
    • Zaangażowania w wykonywanie obowiązków.

    OFERUJEMY:

    • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży spożywczej;
    • możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych w strukturach międzynarodowych;
    • przyjazną atmosferę w doświadczonym zespole;
    • pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, kursy języków obcych).

    Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? W takim razie czekamy na Twoje zgłoszenie! Prześlij nam swoje CV klikając na przycisk „APLIKUJ” i dołącz do naszego grona!

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

    bottom