Oferta pracy

Kierownik ds. Projektów Inwestycyjnych

DevireO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Kierownik ds. Projektów InwestycyjnychNumer ref.: PL42855

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z okolic Warszawy, obecnie poszukujemy Kandydata na stanowisko: Kierownik Projektów Inwestycyjnych.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie projektami inwestycyjnymi w zakładzie produkcyjnym,
  • Przygotowanie i nadzór nad realizacją budżetu oraz udział w tworzeniu planów inwestycyjnych,
  • Koordynowanie projektów inwestycyjnych od etapu przygotowania, uzyskiwania akceptacji po nadzór nad ich realizacją,
  • Prowadzenie analizy technologicznej i dobór odpowiednich urządzeń;
  • Przygotowywanie oraz opiniowanie dokumentacji technicznej, tworzenie specyfikacji technicznej dla wykonawców i dostawców;
  • Tworzenie harmonogramu projektu, monitoring prac oraz nadzór nad prawidłową realizacją zadań inwestycyjnych,
  • Udział w procesie wyboru firm podwykonawczych i dostawców oraz nadzorowanie ich pracy oraz zawartych umów,
  • Praca w interdyscyplinarnych zespołach projektowych.

Oczekiwania naszego Klienta:

  • Min. 3 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów inwestycyjnych w zakładzie produkcyjnym,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Praktyczna wiedza w zakresie zarządzania projektami,
  • Innowacyjność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów,
  • Wysoko rozwinięta umiejętność współpracy i komunikacji na różnych szczeblach w organizacji,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz samodzielność i decyzyjność w działaniu,
  • Wysoko rozwiniętę umiejętności analitycznego myślenia,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Nasz Klient oferuje:

  • Wynagrodzenie podstawowe i premię roczną,
  • Opiekę medyczną,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (preferowana forma zatrudnienia),
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Fundusz emerytalny.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Devire Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Devire Sp. z o.o., Devire GmbH oraz Devire s.r.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz oświadczasz, że akceptujesz naszą Politykę Prywatności (www.devire.pl/polityka-prywatnosci) i Regulamin Serwisu (www.devire.pl/regulamin-serwisu/)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy