Oferta pracy

Kierownik ds. Projektów Inwestycyjnych

MedicoverO firmie

Medicover

Aleje Jerozolimskie 96

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie projektów inwestycyjnych realizowanych na terenie całej Polski

  • weryfikację wybranych lokalizacji pod kątem technicznym, formalno-prawnym oraz warunków biznesowych

  • stałą optymalizację i nadzór nad kolejnymi etapami prowadzonych projektów zgodnie z budżetem i określonymi terminami

  • ścisłą współpracę z Klientem Wewnętrznym (przedstawiciele spółek z Grupy Medicover) oraz Wykonawcami, Projektantami, Urzędami i Właścicielami nieruchomości

  • prowadzanie audytów placówek pod kątem technicznym i estetycznym

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe inżynierskie

  • minimum 5 letnie doświadczenie związane z nadzorem i realizacją projektów inwestycyjnych

  • praktyczną wiedzę z zakresu zarządzania projektami budowlanymi

  • znajomość zagadnień formalno-prawnych z zakresu budownictwa

  • umiejętność koordynowania kilku projektów w jednym czasie

  • dużą samodzielność i inicjatywę w podejmowanych działaniach

  • rozwinięte umiejętności negocjacyjne

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • dużą samodzielność w pracy

  • pracę w rozwijającej się w firmie w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi

  • wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych

  • prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny; dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe OK System) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne

  • angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”

  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi