Oferta pracy

Kierownik ds. Projektów

Grupa Eurocash – Eurocash Logistyka

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów skupiających się na optymalizacji pracy w procesach magazynowych (automatyzacja),

  • Definiowanie wymagań systemowych w projektach,

  • Optymalizacja i standaryzacja procesów logistycznych,

  • Raportowanie status prowadzonych projektów w organizacji,

  • Koordynacja realizacji i zapewnienie zgodności powierzonych projektów z ustalonym zakresem, harmonogramem i budżetem,

  • Wdrażanie nowych rozwiązań w działach operacyjnych,

  • Organizowanie, przydzielanie i egzekwowanie wykonania zadań zespołu,

  • Organizacja i prowadzenie warsztatów biznesowych z interesariuszami (zewnętrzni i wewnętrzni) projektów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – mile widziane kierunki ekonomiczne i/lub techniczne,

  • 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami logistycznymi oraz zarządzaniu zmianą IT

  • Znajomość narzędzi i metodyki prowadzenia projektów,

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów automatyki magazynowej,

  • Bardzo dobra znajomość procesów logistycznych oraz systemu WMS,

  • Umiejętności analityczne,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Komunikatywność, dyspozycyjność, zaangażowanie i odpowiedzialność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia zasadniczego i premii uzależnionej od wyników pracy,

  • Pakiet świadczeń dodatkowych, m.in.:

  • Pikniki letnie,

  • Paczki i bony na Święta;

  • Kolonie letnie i konkursy rysunkowe dla dzieci Pracowników;

  • Program stypendialny dla dzieci Pracowników;

  • Ubezpieczenie grupowe;

  • Prywatna opieka medyczna Medicover;

  • Karty sportowe;

  • Imprezy świąteczne;

  • Losowania biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne.

  • Samochód służbowy (również do celów prywatnych),

  • Możliwość podnoszenia kompetencji, poprzez uczestnictwo w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych,

  • Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • karta sportowa

Eurocash Logistyka to nowoczesne Centra Dystrybucyjne zlokalizowane na terenie całej Polski. Dzięki ich rozmieszczeniu i sprawnej pracy, towary dostarczane są aż do 14 tysięcy klientów. Siłę Eurocash Logistyka tworzy ponad 3500 pracowników.

Przewiń do profilu firmy