Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik ds. Projektów Opakowań - Dział Rozwoju Opakowań

Reckitt Production O firmie

  • Okunin 1, Nowy Dwór Mazowiecki
    Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Reckitt Production

Okunin 1

Nowy Dwór Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołami projektowymi w zakresie rozwijania, modyfikowania i wdrażania opakowań w ramach procesów NPD / EPD / SQZ i PPV zgodnie z ustalonymi kryteriami i harmonogramem. Prowadzenie złożonych projektów międzynarodowych w roli Supply Packaging TPL. Wspieranie działów produkcyjnych Fabryki w zakresie rozwiązywania problemów jakościowych mających związek z opakowaniami.

  • Zarządzanie pracą zespołów projektowych w ramach swoich obowiązków oraz monitorowanie realizacji zadań w celu zapewnianie terminowej realizacji zadań. Dbanie o motywację i efektywną współprace podległego zespołu.

  • Zarządzanie podległymi pracownikami poprzez cele, przeprowadzanie procesu ich oceny (PDR), współtworzenie ścieżki rozwojowej podległych pracowników oraz promowanie filozofii ciągłego doskonalenia wśród podwładnych.

  • Efektywna współpraca z klientem projektu i pozostałymi osobami obecnymi w zespole projektowym w celu wykonania projektu prawidłowo, na czas oraz po kosztach zgodnych z deklarowanymi na początku projektu.

  • Analizowanie wymagań produktowych oraz oczekiwań działu marketingu (w ramach swojej kategorii), opiniowanie i zatwierdzanie projektów dotyczących wdrażania projektów opakowaniowych.

  • Odpowiedzialność za uzgadnianie technicznych aspektów projektowych z wybranymi do danego projektu dostawcami opakowań, kontrolowanie i zapewnianie, że ustalenia są realizowane zgodnie z założeniami.

  • Współuczestniczenie w tworzeniu oceny ryzyka i Kryteriów Sukcesu projektów. Ocenianie i analizowanie wyników testów pod kątem spełniania Kryteriów Sukcesu projektu, formalne zatwierdzanie komponentu opakowaniowego.

  • Odpowiedzialność za pełne udokumentowanie opracowanego opakowania w korporacyjnym systemie TDS. - Zapewnienie opracowania norm zużycia materiałów opakowaniowych i opracowywanie Karty Pakowania i wpisywanie danych projektu do lokalnych baz danych.

  • W przypadku projektów międzynarodowych zarządzanie rozproszonymi zespołami projektowymi. Opracowywanie szczegółowego zakresu i harmonogramu prac niezbędnych do sprawnego i prawidłowego wykonania projektu.

  • Uczestniczenie w sesjach innowacyjnych i programach oszczędnościowych oraz projektach będących ich wynikiem i dokonywanie kwartalnej oceny kluczowych dostawców w zakresie prac związanych z projektami opakowaniowymi.

  • Efektywne komunikowanie się z uczestnikami projektu spoza RB PP/Polski w celu realizacji powierzonych zadań. Współpraca z grupą "Global Design" w zakresie realizacji wytycznych projektowych wynikających z tzw. Visual Brand Language ( VBL).

  • W celu pogłębiania wiedzy zawodowej, w ramach prowadzonego projektu lub na skutek reklamacji jakościowej, adresowanej do danego dostawcy, uczestniczenie w wizytach i szkoleniach organizowanych przez dostawców komponentów opakowaniowych.

  • Współpraca z działami produkcyjnymi i Działem Jakości w celu rozwiązywania problemów jakościowych, mających związek z opakowaniami. Uczestniczenie w Store Checks i wypełnianie wymaganych raportów z tych wizyt.

  • Przestrzeganie: wymogów korporacyjnych i regulacji prawnych obowiązujących na danym rynku przy projektowaniu systemów opakowaniowych; zasad i przepisów dotyczących ochrony własności intelektualnej przy wdrażaniu nowych designów i nowatorskich rozwiązań technicznych; korporacyjnych zasad etycznych w kontaktach z kontrahentami zewnętrznym.

Nasze wymagania

  • 5-7 lat odpowiedniego doświadczenia (prowadzenie projektów, zarządzanie projektem, inżynieria)

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek techniczny)

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Orientacja na usługi i jakość, dbałość o szczegóły

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów

  • Znajomość procesów planowania, produkcji lub procesu zaopatrzenia będzie atutem

  • Biegłość w narzędziach pakietu Office (Excel – poziom zaawansowany)

  • Umiejętność organizowania pracy własnej i orientacja na wyniki

  • Gotowość do radzenia sobie z dużą złożonością

  • Doskonałe umiejętności zarządzania sobą w czasie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • prywatna placówka medyczna na terenie zakładu

  • Happy Friday

  • Bezpłatne porady psychologiczne, prawne i finansowe

Etapy rekrutacji
1

Selekcja CV

2

Rozmowa HR+Manager

3

Decyzja

4

Feedback

W Reckitt jesteśmy rosnącą społecznością ponad 40000 różnorodnych, utalentowanych przedsiębiorców - zjednoczonych w nieustannym dążeniu do czystszego i zdrowszego świata. Czerpiąc z wzajemnych umiejętności i współpracując, stawiamy ludzi w centrum naszej działalności. Poprzez badania i rozwój, naukę i partnerskie relacje tworzymy produkty, które ludzie kochają i którym ufają od pokoleń.

Najbardziej lubiane i zaufane marki na świecie:

Nasze marki dzielą się na trzy kategorie: higiena, zdrowie i odżywianie. Każdy ma wyjątkową pozycję, która może zmienić świat. Razem chronią, leczą i pielęgnują osoby, rodziny i społeczności, aby żyć czystszym i zdrowszym życiem dzięki naszym produktom i inicjatywom edukacyjnym.

Nasze wartości i kompas:

1. Postępuj właściwie. Zawsze.

2. Postaw konsumentów i ludzi na pierwszym miejscu

3. Szukaj nowych możliwości

4. Dąż do doskonałości

5. Buduj wspólny sukces

Kierujemy się zestawem wartości, które pomagają nam realizować nasz cel i walczyć o lepsze jutro. Nasz kompas nas prowadzi. Używamy go, aby wskazywał nam, w jaki musimy zachowywać się jako jednostki, jako zespoły i jako firma. Nasza kultura opiera się na tym, co zapewniło nam sukces; i pozwala nam na trwały wzrost, abyśmy mogli nadal chronić, leczyć i pielęgnować przyszłe pokolenia.

Odwiedź Reckitt.com, aby dowiedzieć się więcej.

Przewiń do profilu firmy