Oferta pracy

Kierownik ds. projektów (Project Manager)

Rossmann SDP

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Świętej Teresy 109

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa realizacja projektów działu sprzedaży, w tym bieżące monitorowanie postępów projektów oraz komunikowanie ich podmiotom wewnętrznym oraz zewnętrznym

  • identyfikacja ryzyka przy realizacji celów projektu oraz planowanie środków przeciwdziałania ryzyka w celu zapobiegania oraz ograniczenia ich występowania

  • przygotowywanie rekomendacji rozwiązań mających na celu wprowadzenie projektów w życie

  • opieka nad wdrożonymi rozwiązaniami oraz ich dalszy rozwój

  • bieżąca współpraca z poszczególnymi działami firmy (IT, Marketing, Zakup)

  • tworzenie dokumentacji systemowej

Nasze wymagania

  • umiejętność budowania i utrzymania relacji na różnych poziomach organizacji

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • umiejętność analizy danych

  • odpowiedzialność i zaangażowanie

  • elastyczność, kreatywność i otwartość na zmiany

  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • inspirującą atmosferę oraz pracę ze zgranym i otwartym zespołem

  • szkolenia w obszarach kierunkowych, narzędziowych oraz miękkich

  • prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie

  • pakiet Medicover Sport

  • dofinansowanie do posiłków

  • możliwość nauki języków obcych

  • dofinansowanie do wycieczek, wyjazdów wakacyjnych, wydarzeń sportowych i kulturalnych

  • największy w Polsce program rozwoju pasji i pozytywnie zakręcone wydarzenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie aplikacji/CV

2

Rozmowa wstępna

3

Rozmowa techniczna

4

Zatrudnienie

Tworzymy autorskie rozwiązania e-commerce’owe i marketingowe z ramienia największej drogerii internetowej w Polsce. Przy pomocy szerokiej gamy technologii frontendowych i backendowych rozwijamy dziesiątki autonomicznych mikrousług zorientowanych domenowo, które lokujemy nie tylko w chmurze publicznej ale również prywatnej.

Rozwijane przez nas aplikacje zostały stworzone z myślą o wysokiej jakości oraz szerokiej dostępności (ponad 7 MLN aktywnych użytkowników). Nieustannie dążymy do opanowania najnowszych trendów oraz staramy się je kreować sami, aby również w tej płaszczyźnie być niekwestionowanym liderem.

Przewiń do profilu firmy