Oferta pracy

Kierownik ds. Projektów Sieci Światłowodowej (W. Podlaskie)

PLAY (P4 Sp. z o.o.)

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie pracą zespołów w tym m.in. Kierowników Budowy Sieci Światłowodowej i podległym im specjalistom ds. inwestycji, delegowanie zadań między zespołami realizującymi projekty;

  • Opracowywanie planu działań w ramach programu budowy sieci światłowodowej, ocena potencjału zadań do realizacji, zarządzanie budżetem, ryzykiem w programie i czasem do wykonania pracy na każdym etapie, monitorowanie postępu prac

  • Aktywne poszukiwanie zewnętrznych partnerów i podwykonawców do współpracy oraz bieżąca współpraca z pozyskanymi w zakresie: przygotowywania umów, ustalania harmonogramów, nadzorowania prac, wyznaczania i rozliczania planów;

  • Optymalizowanie rozwiązań technicznych i kosztowych dla prowadzonych projektów;

  • Identyfikacja i ocena ryzyka, planowanie działań zapobiegawczych, kontrolowanie i egzekwowanie terminowości wykonywanych prac;

Nasze wymagania

  • Masz minimum 8 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami światłowodowymi (w tym 4 lata doświadczenia w zarządzaniu bezpośrednio podległym zespołem) i wiesz jak koordynować wiele projektów jednocześnie;

  • Bardzo dobrze znasz standardy i procesy budowy sieci światłowodowej, dokładnie wiesz jak oceniać ryzyka w projekcie i co umożliwia jego realizację;

  • Znasz bardzo dobrze architekturę sieci FTTH

  • Masz wykształcenie techniczne i umiesz praktycznie zastosować prawo budowlane

  • Masz świetną orientację na rynku dostawców i produktów w zakresie sieci światłowodowych

  • Lubisz pracę z ludźmi oraz umiesz nimi zarządzać

  • Znasz techniki i narzędzia negocjacyjne

  • Znasz j. angielski w stopniu dobrym, umożliwiającym swobodną współpracę

  • Masz bardzo dobrą znajomość MS Office, szczególnie MS Excel

  • Masz czynne prawo jazdy kategorii B i chcesz pracować w terenie (wyznaczonym regionie Polski)

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy

  • Dołączenie do zespołu dostarczającego światłowody nowej generacji w całej Polsce

  • Różnorodny rozwój: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne

  • Telefon i internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, Tidal) oraz zniżki pracownicze

  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę

  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej (m.in. karty sportowe, vouchery)

  • Dodatkowy benefit świąteczny

  • Brak dress code'u

W Fiber Factory budujemy najnowocześniejszą sieć światłowodową w Polsce. Zrobimy to dzięki pracy zespołowej, zwinności i szybkości w działaniu.

Przewiń do profilu firmy