Oferta pracy

Kierownik ds. Projektów w Dziale Ekspansji

Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.)

  • Kartuska 491, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Kartuska 491

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • PRACA NA OBSZARZE WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO ORAZ ZACHODNIM OBSZARZE WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO- MAZURSKIEGO,

  • monitorowanie rynku nieruchomości poprzez zbieranie informacji o potencjalnych nieruchomościach i działaniach konkurencji na rynku lokalnym,

  • poszukiwanie nowych nieruchomości lub obiektów poprzez analizę ofert od deweloperów i właścicieli, śledzenie ogłoszeń o przetargach w prasie i sieci, samodzielne poszukiwanie - wyjazdy w teren,

  • współrealizacja planu otwarć Makroregionu poprzez realizację indywidualnego celu liczby otwarć,

  • ocena możliwości dostosowania nowej nieruchomości do standardu JMP poprzez weryfikację planów zagospodarowania i zabudowy (MPZP) oraz analizę możliwości adaptacji obiektu,

  • przygotowanie umowy nabycia lub najmu nieruchomości poprzez negocjacje treści i warunków finansowych umowy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu nieruchomości lub prawnicze),

  • znajomość lokalnego rynku nieruchomości, podstawy prawa budowlanego i przebiegu procesu inwestycyjnego,

  • doświadczenie w pracy w sektorze nieruchomości,

  • średniozaawansowana znajomość programów Excel i PowerPoint,

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego umożliwiająca przygotowywanie i analizowanie raportów,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, nastawienie na osiąganie założonych celów i realizację planów, zorientowanie na zmianę, komunikatywność,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia,

  • umowę o pracę bez okresu próbnego,

  • możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy,

  • dostęp do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach,

  • niezbędne narzędzia pracy w postaci samochodu służbowego, laptopa oraz telefonu komórkowego,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • regularne badania profilaktyczne

  • e-kody na zakupy w Biedronce i Hebe

Ponad 3250 sklepów w 1100 miejscowościach oraz 16 centrów dystrybucyjnych. To właśnie Biedronka – lider branży retail, który od 27 lat z sukcesem działa na polskim rynku, gwarantując swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju w strukturach firmy oraz bogaty pakiet programów socjalnych i benefitów. Zostań częścią naszego zespołu, miej wpływ na doświadczenia zakupowe milionów klientów w Polsce i przekonaj się, że Twoja praca ma znaczenie. #Codziennie.

Przewiń do profilu firmy