Kierownik ds. Przygotowania Inwestycji (Magazyny)

Michael Page

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta - dynamicznie rozwijającej się firmy deweloperskiej - w związku z dalszym rozwojem struktur, poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika ds. Przygotowania Inwestycji. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za przygotowanie gruntów inwestycyjnych pod projekty magazynowe.

Twój zakres obowiązków

  • Analiza potencjalnych gruntów inwestycyjnych (prawna, techniczna, komercyjna)

  • Przygotowanie budżetów inwestycyjnych

  • Koordynacja procesu due dilligence

  • Odpowiedzialność za uzyskanie wszelkich niezbędnych uzgodnień oraz decyzji administracyjnych

  • Nadzór nad procesem projektowania

  • Współpraca z działem technicznym w zakresie etapu wykonawczego

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane kierunki związane z architekturą lub studiami technicznymi)

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie w segmencie magazynowym)

  • Bardzo dobra znajomość procesu inwestycyjnego

  • Umiejętność analizy oraz przygotowanie gruntów inwestycyjnych

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Pracodawca oferuje

  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie deweloperskiej

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz zatrudnienie w oparciu o umowę b2b